VyVolení 2013: Nikol neprošla castingem, vadí vám to?

VyVolení 2013 hlasování

Foto: vyvoleni-2013.cz


Zajímavá věc se odehrála během sobotního večera ve vile. VyVolení měli uklidňovat Thomase, který byl smutný z odchodu Zdeňky, avšak utišovací terapie nakonec přinesla jednu zásadní informaci.

Pokud pomineme fakt, že se někteří soutěžící do úkolu nezapojili a následně byli potrestáni brzkým ulehnutím ke spánku, což jsme mohli sledovat v nedělní rekapitulaci během Noční show, zaujala nás především jedna informace, kterou žádný divák online kamer nemohl přeslechnout. Thomas Nikol vytknul, že žádným castingem narozdíl od ostatních neprošla a jako dosazená hráčka nemá dle jeho mínění ve vile co dělat. Nikol v ten moment tuto informaci potvrdila, poněvadž ji díky této skutečnosti nemohl žádný jiný soutěžící vidět během castingových kol.

Spekulovalo se o tom dlouho, avšak nikdo z nás nemohl tuto informaci potvrdit. Nikol Trojanová rozhodně není divákům reality show neznámá. Zúčastnila se několikaměsíční soutěže v Dominikánské republice Hotel Paradise a posléze se objevila i v seznamovací hře Mami, ožeň mě! Její účast ve VyVolených tak mnohé překvapila, poněvadž mnozí se ptali proč se tato slečna pořád chce objevovat v televizi. Odpověď na tuto otázku je možná ještě překvapivější, poněvadž ačkoliv divákům není neznámá a tudíž příliš nového nabídnout nemůže, do VyVolených ji oslovila sama televize Prima.

Jestli televize chtěla získat diváky Hotelu Paradise, který stejně jako VyVolení patří k nejsledovanějším pořadům v historii stanice Prima Love, nebo produkci zajímalo, jak se účastník předchozích reality show popere s novou výzvou, je otázkou. Podle bulváru byla nejprve oslovena kontroverzní vítězka Hotelu Paradise Nela Slováková, která ovšem nabídku odmítla. Druhá v soutěži naopak skončila jedna z nejméně konfliktních dívek show a u diváků většinou oblíbená Nikol, která šance využila.

Nikol tedy narozdíl od ostatních soutěžících neprošla několikafázovým castingem. Speciálně osloveni byli i účastníci první řady VyVolených Emil Zajac, Petr Zvěřina a Vladko Dobrovodský, kteří se ovšem utkali společně v mimořádné volbě. Nikol oproti tomu usedla do klasické volby se Silvií a Emou, tedy dívkami, které si svoji účast museli vybojovat náročným sítem poroty v rámci castingu. Její soupeřky nejen že měli cestu do soutěže složitější, ale nemohly se zároveň vyrovnat silnému fanclubu Nikol, který v současné době houfně podporuje i její setrvání ve vile. Zajímavé je, že obě dívky z Nikoliny volby aktuálně vedou anketu na oficiálním webu televize Prima, která sonduje zájem diváků ohledně nepostupivších hráčů.

Nikol ve vile je a to je fakt, který se nezmění. Zajímá nás ale, jestli vám vadí skutečnost, že Nikol byla do soutěže dosazena, zatímco ostatní hráči, s výjimkou Vlada, museli projít několika koly castingového výběru. Neberme v potaz, jestli Nikol ve vile fandíte. Zajímá nás, jestli považujete za fér, minimálně k Silvii a Emě, aby pro VyVolené platila různá pravidla, nebo vám tato skutečnost nevadí a spíše vás zajímá její chování ve vile.