VyVolení 2013: Na internetu kolují falešné průběžné výsledky

vyvolení 2013 vyvolení online duel

Foto: VyVolení-2013.cz

Nejdříve jsme tento článek nechtěli vůbec psát, každopádně situace v komentářích mezi televizními diváky již byla neúnosná, a tak jsme se rozhodli, že vše obeznámíme na pravou míru.

Čtvrtá série VyVolených NEMÁ žádné oficiální pravdivé průběžné výsledky jednotlivých duelů na internetu. Na dvou serverech zaměřených na sázení se pravidelně objevují čísla, která údajně zobrazují poměr odeslaných SMS v jednotlivých duelech. Tato čísla nejsou pravdivá. Oba zmíněné servery pouze sbírají počty facebookových lajků od diváků (které jsou nutné pro zobrazení průběžných výsledků), aby byly následně lajky diváků využity například pro reklamní účely v budoucnosti. Televize Prima nijak a nikde oficiální čísla SMS hlasů nezveřejňuje, oficiální čísla poměrů odeslaných hlasů můžeme vidět až ve studiu s Terezou Pergnerovou. Pokud tedy na daných serverech vidíte, že váš favorit v duelu prohrává, nevěřte tomu. Jedná se o falešné výsledky. Oficiální průběžné výsledky reality show VyVolení 2013 nikde na internetu zkrátka nejsou.

Na internetu se objevuje spoustu internetových anket, které se ptají na to, koho chtějí diváci zpět v jednotlivých duelech. Náš server Vám přináší od začátku reality show VyVolení 2013 jedny z nejpřesnějších odhadových výsledků na internetu. Naše hlasování jsou ovšem pouze odhadové, nikdy jsme se netvářili jako oficiální web, který přináší oficiální průběžné výsledky. V našich anketách pouze hlasuje největší počet lidí na internetu, tím pádem mají tyto ankety nejvyšší vypovídající hodnotu. Aktuálně do našeho hlasování (Vladko vs Honza) (Pavlína vs Eva) přišlo skoro 25 000 odeslaných internetových hlasů. Žádné jiné hlasování na internetu nemá takové množství hlasů.

Neberte, prosím, tento článek jako formu sebechvály. Pouze jsme chtěli reagovat na velké množství odkazů v komentářích, které odkazovaly na falešné výsledky SMS hlasů. Věříme, že jsme tímto uklidnili spoustu televizních diváků, kteří se strachovali, že jejich favorit v duelu prohrává. Děkujeme za pochopení.