Vyvolení 2013: Mirka Sokolová a El Nino jdou do vily

vyvolenií-2013-vyvolení

Foto: VyVolení-2013.cz

Poslední devátá volba reality show VyVolení 2013 skončila. Televizní diváci rozhodli o tom, kteří poslední dva soutěžící zamířili do vily. Dnešní devátá volba probíhala trochu jinak než původně. Viděli jsme celkem dva souboje v přímém přenosu – mužský a ženský. V tom mužském bojovali proti sobě nezaměstnaný Pepa a rapper El Nino. První zmiňovaný, Pepa, působil ve studiu převážně sebevědomým až frajerským dojmem. Naopak El Nino odpovídal pokorně a s úctou. Televizní diváci tak očekávně dali přednost pokoře před nezdravým sebevědomím.

V druhém ženském duelu to bylo o něco těsnější. Miroslava Sokolová ze začátku přímého přenosu vedla, avšak postupně její náskok pomalu ale jistě upadával. Tereza Pergnerová ukončila televizní hlasování ženského duelu podstatně dříve než mužům, černovláska Michaela tak již náskok nestihla dohnat a Miroslava tak postoupila do vily s 58% všech došlých hlasů.

Kromě poslední deváté volby jsme mohli na začátku přímého přenosu vidět i vítěze předchozích sérií – Tonyho Jalovce a Milana Vobořila. To, kdo se stane v pořadí čtvrtý vítěz reality show VyVolení, zjistíme až v prosinci.