VyVolení 2013: ,,Mám v hlavě meteorit“ (2. rekapitulace – 25.8.2013)

VyVolení 2013 - Vladko Dobrovodský

Foto: VyVolení-2013.cz

V pořadí druhá rekapitulace reality show VyVolení 2013 byla odvysílaná v rámci Noční Show, která vůbec poprvé odstartovala na hlavní stanici TV Prima včera večer. Noční Show moderovala Agáta Prachařová, která vystřídala z minulých ročníků Dianu Kobzanovou. Co vše televize Prima do rekapitulace s datem 25.8.2013 zařadila? Přinášíme Vám opět náš „rychlorekap“.

VyVolení ráno měli rozcvičku, o tu se postaral Thomas. Ten následně udělal přednášku o kulturistice. Nechyběly ani názorné ukázky veškeré kulturistické chemie, kterou tento třicetiosmiletý svalovec do sebe pravidelně láduje.

– Soutěžící měli za úkol říct slabé stránky své osobnosti. Nikol je nedochvilná, Martin nevěří lidem, Lucka je důvěřivá, Láďa je nedůvěřivý, Vladko svou upřímností ubližuje lidem, Zdenka dělá všechno a zároveň nic. Vladko nevydržel Lucčin a Zdenčin projev a dvakrát z úkolové sešlosti odešel s odůvodněním, že má v hlavě meteorit. Tato hláška již mezi diváky na internetu pomalu zlidověla stejně jako v první sérii hláška: ,,To byl fičák“.

– Pro Vladka jsou všechny soutěžící něžného pohlaví ve vile na jedno brdo. Nechápe, jak mohly projít volbami. Všechny mu splývají v jednu masu.

– Soutěžící si stěžují, že je Vladko nezdvořilý a měl by být více tolerantnější vůči ostatním.

VyVolení měli zvolit nejméně upřímného hráče a označit ho nálepkou „Neupřímný“. Jako nejvíce neupřímný hráč byl zvolen Martin. Ten musel následně všechny další soutěžící obejít a snažit se tuto vlastnost ostatním vymluvit.

– Martin si myslí, že Láďa a Lucka jsou nejupřímnější lidé ve vile, kteří by nikdy proti němu neřekli křivé slovo. Tuto svou domněnku jim řekl večer venku na terase z očí do očí.

– Láďa se pokusil o alianci sedmi prvotních VyVolených, jeho nápad vyštípat všechny ostatní nové hráče, kteří do vily teprve příjdou, ovšem nepadl na úrodnou půdu a byl ihned smeten ze stolu.