VyVolení 2013: Lucie vs Jafar – koho chcete zpět?

vyvolení 2013 duel 1-11-2013
Ačkoliv soupeře Lucie ještě oficiálně neznáme, ve vile není žádným tajemstvím, že Lucie zvolí ve čtvrtek jako svého rivala do pátečního duelu reality show VyVolení 2013 právě Jafara. Ve vile se takřka nemluví o ničem jiném. Rozhodli jsme se tedy, že tento týden trochu zariskujeme a spustíme anketní hlasování o dva dny dříve, ve kterém můžete volit toho, koho byste chtěli zpět, pokud by se skutečně jednalo o duel ve složení Lucie a Jafar.

Koho z nich si tedy přejete více zpět? Jafar nebo Lucie? Zvládne Jafar podruhé za sebou získat hlasy? Čí návrat více obohatí průběh letošní čtvrté série? Jakmile uslyšíme ve čtvrtek jméno Jafar oficiálně z úst Lucie, doplníme do článku informace s telefonními čísly a tvarem SMSek. Mezitím tedy můžete své sympatie vyjádřit v následující anketě.

Aktualizace: Lucie si Jafara skutečně vybrala. Hlasování je možné opět buď prostřednictvím SMSek (JAFAR NA TEL. ČÍSLO 906 02 03, LUCIE NA TEL.ČÍSLO 906 02 03) nebo přes facebook. Jedna textová zpráva stojí tři koruny (maximum odeslaných SMS je třicet), hlasování na facebooku je zadarmo, avšak zde je zde možno hlasovat pouze pro jednoho hráče. Pokud chcete hlasovat přes facebook, můžete tak učinit zde.
 


Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online, můžete v sekci Kamery v horním menu.