VyVolení 2013: Lucie napadla Láďu, VyVolení mají po Thomasovi nového nepřítele

vyvolení 2013 aktualne

Foto: VyVolení-2013.cz


Reality show VyVolení 2013 je nepředvídatelná. Pokud jste dnes během poledne sledovali online kamery, určitě vás překvapil výstup Lucie, která poprvé v této sérii vybouchla podobně jako bouchává Vladko. Lucie má čím dál více ponorkové nemoci na Láďu, což se dnes plně projevilo. Lucie seděla na lehátku a Láďa byl opět v její přítomností (Lucie je pro Láďu jediným přítelem, koho ve vile má, a tak se s ní snaží trávit co nejvíce času). Láda chtěl s Lucii opět řešit své problémy, po pár vyměněných názorech, které byly u obou soutěžících navzájem opačné, Lucie vypěnila natolik, že začala po Láďovi řvát, aby už odešel, a aby už na ní nemluvil. Následně po Láďovi hodila polštářek a odsunula v záchvatu vzteku Láďu od sebe.

,,Já ti už nemám co říct, ku*va, nemám ti co říct, nerozumíš tomu? Pořád dokolečka, už mě nechej, nemám ti co říct, chápeš to?“

Výstup Lucie a Ládi připomínal výstup Vladka a Luise z roku 2005. Fotku z incidentu můžete vidět na facebooku. Po tomto konfliktu začala celá vila řešit Láďu. Opět se tak opakuje sociální prvek z Hotelu Paradise, kdy jeden hlavní nepřítel odejde a ostatní si vzápětí najdou někoho jiného. Láďu tak čekají po odchodu Thomase krušné chvilky ve vile.