VyVolení 2013: Lucie dostála svého slova – bere si Jafara

vyvolení online vyzva 1-11-2013

Foto: iprima.cz

Právě skončila v pořadí devátá výzva reality show VyVolení 2013, ve které si zúčtovaná Lucie vybírala svého rivala do zítřejšího devátého duelu. Lucie si mohla vybrat ze všech soutěžících kromě Regíny, která měla modrý šátek imunity jakožto nový soutěžící.

Jafar, který minulý pátek porazil Nikol Trojanovou, tento týden svůj modrý šátek imunity ztratil. Lucie si tak mohla vybírat z celkového počtu sedmi hráčů. Lucie po svém dlouhém příběhu, který vyslovila ve své výzvové řeči nakonec oznámila, že do zítřejšího duelu s sebou stahuje Jafara. Na našem webu probíhalo dnes hlasování, ve kterém čtenáři volili toho, koho oni osobně chtějí, aby si Lucie s sebou do zítřejšího devátého duelu vzala. Nejvíce hlasů zde získal Jafar, pro kterou hlasovala většina hlasujících čtenářů. Lucie tak splnila přání televizních diváků.

Již zítra nás tedy čeká v pořadí devátý souboj. Kdo si myslíte, že má větší šance, Jafar nebo Lucie? Čí návrat bude pro celou letošní sérii více prospěšný? A jak hodnotíte Lucčiné dnešní rozhodnutí? Vyjádřit se můžete opět v naší anketě.Chcete zpět Jafara nebo Lucii? Podívejte se na průběžné výsledky naší ankety zde.