VyVolení 2013: Láďa vaří, Nikola pije, Thomas taktizuje (3. rekapitulace – 26.8.2013)

VyVOlení 2013: Nikol Trojanová

Foto: VyVolení-2013.cz

Včera byla odvysílaná na Prima Love v pořadí třetí rekapitulace reality show VyVolení 2013, která začínala poprvé v přiměřeném čase 21:20. Přinášíme opět náš „rychlorekap“.

– Třetí den ve vile začal opět klasickou rozcvičkou, VyVolení tentokrát obíhali kolem židlí na terase. Nejzábavněji z toho vyšel Vladko, který pobavil Nikolu při svých pádech.

VyVolení měli za úkol napsat vzkaz svým bližním venku. Všichni soutěžící napsali citově založené vzkazy, jediný kdo se odlišoval byl Martin, který napsal: ,,Mirku jedeme dál podle plánu, doufám, že vše bude ok“. Co tato tajná formulace asi znamená?

– Dnešní den měl kuchyni na starost Láďa, ten vařil pro všechny své spolubydlící. Vůbec poprvé v životě dělal maso. Jednotliví hráči mu chodili radit z povzdálí. ,,Kdyby to byl kdokoliv jiný, tak bych neudržel nervy“ řekl Vladko při Láďově době strávené v kuchyni.

– Soutěžící měli dle štábu ve vile nepořádek, jako hlavní vůdce byl tak zvolen Vladko, který měl rozdělit uklízecí úkoly mezi soutěžící a koordinovat tak hromadný úklid. Po velkém úklidu následovala kontrola, která prošla.

– Byla vytvořena první dvoučlenná aliance. Lucka a Vladko si našli k sobě cestu. Vladko se omlouvá Lucce, že ji špatně odhadl. Vladko přiřazuje Lucku k Regíně, se kterou na začátku také vytvořil dvoučlennou alianci.

VyVolení se měli připravit na luxusní párty. Jediná, kdo protestovala byla Lucka, která není zvyklá chodit společensky oblékaná. Má ráda své tepláky a mikinu.

Thomas řekl natvrdo Nikol, že si myslí, že hraje na kamery. Podle něho nemluví tak, jak by chtěla, ale tak, jak chtějí diváci. Nikol to rozzuřilo.

– Ve vile dostala Nikol roli moderátorky, která bude komentovat úkol, ve kterém si dvojičky soutěžících napíšou navzájem na nálepku na čele svou špatnou vlastnost. Láďa je nepraktický, Lucka je vznětlivá, Zdenka je introvert, Vladko je extrovert, Thomas je taktik. Právě poslední ohodnocení Thomase taktikem vyburcovalo Lucku k přiznání, že si myslí, že Thomas ve vile pouze vodí ostatní jako své ovečky. Vladko tento Lucčin úkon ocenil a tato hráčka v jeho očích ještě více vzrostla.

– Thomas si myslí, že se Nikol lepí na Vladka, protože je u diváků oblíbený.

– Následovala dohra párty, kdy to Nikol značně přehnala s alkoholem a to tak, že se v noci dokonce vyčůrala na koberec (tato scéna nebyla v TV odvysílaná).