VyVolení 2013: Láďa si Pavlínu nevezme

vyvolení 2013 online 17-10-2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Dnes je na programu v pořadí sedmá Výzva, ve které si bude zúčtovaný Láďa vybírat svého soupeře do pátečního duelu. Láďa dostal v úterý největší počet palců, konkrétně tři. Soutěžící si tak může dnes vybrat z celkového počtu šesti lidí, kteří nemají ve hře imunitu a stále bojují v reality show VyVolení 2013 o hlavní výhru pět miliónů českých korun.

Láďa včera v noci přiznal, že si Pavlínu do duelu nevezme. Dle jeho slov necítí potřebu jít do duelu právě s Pavlínou. Mladý soutěžící se nyní rozhoduje mezi dvěma možnostmi – buď si vezme silného soupeře, se kterým má menší šanci na návrat, ale aspoň nebude ve vile zbytečně „dřepět“, a nebo si vezme v jeho očích slabšího soupeře, aby zažil, jaké to je vyhrát duel. Z našeho pohledu si bude tento soutěžící vybírat mezi Honzou a Romanou.

Než se toto rozhodnutí Ládi ovšem oficiálně dozvíme, připravili jsme pro Vás opět dvě anketní hlasování, ve kterých můžete zkusit odhadnout, koho si myslíte, že si Láďa v rámci této sedmé Výzvy vybere jako svého rivala, a následně v druhé anketě můžete zvolit toho, koho vy osobně chcete, aby se zítřejšího sedmého duelu s Láďou zúčastnil.