VyVolení 2013: Jak to je s celebritami ve vile?

Celebrity ve vile – jedno z nejdiskutovanějších témat na internetu po ohlášení startu letošní nové série reality show VyVolení 2013. V bulvárních médiích se po odhalení, že nás letos čeká po sedmi letech další řada VyVolených, pravidelně objevují nejrůznější jména známých tváří, které by měly vstoupit do vily.

Nejdříve je důležité říci, že velká část článků, které se na internetu v bulvárech objeví je pouze reklamní kampaň, která má za účel propagovat daný pořad ještě před jeho zahájením. Né všechna jména, která se tak v médiích objeví, musejí nutně znamenat, že skutečně do vily půjdou. Podobnou situaci zažíváme na Slovensku, kdy se pravidelně před začátkem například reality show Farma vždy objevují jména celebrit v médiích a nakonec ani jedna slibovaná osobnost do hry nedorazí.

I přesto to ovšem vypadá, že letošní série VyVolených nějaké celebrity mít bude. Poukazuje na to zahraniční maďarská verze, ze které VyVolení pocházejí. Do jejich čtvrté série, která stejně jako česká 4. série nastupovala na obrazovky po dlouholeté pauze, si maďarská televize pozvala šest celebrit, které byly v soutěži pouze jako úvodní hosti. Jejich cíl byl přitáhnout televizní diváky hned v úvodu show, kdy se ještě nic moc ve vile neděje. Maďarské celebrity byly ve vile celkem šest dní a jakmile se vila nakupila klasickými soutěžícími, odešly.

To, zda televize Prima nechá celebrity pouze jako hosty, či je zapojí jako soutěžící, se dozvíme snad již ve čtvrtek, kdy se koná tisková konference.

Které celebrity jsou podle bulvárních médii údajně v jednání?