VyVolení 2013: Hvězdnou Volbu vyhrál Vladko Dobrovodský

Čeští diváci zažili návrat zpět do roku 2005, kdy byla odvysílána první řada reality show VyVolení. Hned při úvodu přímého přenosu jsme viděli několik VyVolených z první série, kteří vyzkoušeli vilu na vlastní kůži. Po osmi letech jsme tak mohli vidět Katku, Sašu, Věru, Hanku a Wendy, ke kterým se po pár chvil přidali Emil, Petr a Vladko. Právě poslední zmiňovaná trojice bojovala ve hvězdné volbě o možnost návratu zpět do hry.

Po krátkých rozhovorech s Terezou Pergnerovou přes plazmu se bojující trojice navrátilců přesunula do studia, kde již sváděli boj o regulérní zapojení do hry.

Vilu kromě zmiňované trojici opustili už i všichni zbylí exVyVolení za účelem uvolnění prostoru pro nové soutěžící letošní čtvrté série. Po pár chvílích od vyprázdnění vily tak přivezly černé mercedesy šestici nových VyVolených, kteří vstoupili do vily a reality show VyVolení 2013 tak tímto oficiálně začala.

Po naplnění vily novými hráči už zbývalo pouze jedno a to dokončit hvězdnou Volbu a poslat vítězného navrátilce k novým obyvatelům vily. Televizní divák, který se těšil na průběžné výsledky této hvězdné volby po odkrytí konečných čísel pochopil, proč nám Tereza Pergnerová tyto průběžné výsledky zatajovala. Vladko Dobrovodský získal obrovskou převahu v televizním hlasování (86% všech došlých hlasů) a stal se tak oficiálním sedmým VyVoleným letošní série.