VyVolení 2013: ExVyVolení zúčtovat nebudou, čeká nás klasický duel

grandfinále

Foto: VyVolení-2013.cz

Minulý týden se vyrojily spekulace ohledně dalšího průběhu čtvrté série VyVolených. V televizním programu na poslední týden této reality show (kdy nás čeká velké GrandFinále) bylo naplánováno Zúčtování a Výzva, avšak duel zde napsaný nebyl. Vznikly tak spekulace o tom, že by mohli VyVolení buď vyřazovat mezi sebou bez použití duelu, popřípadě by se do hry zapojili ExVyVolení, kteří by u zúčtovací tabule vybírali prvního finalistu (celý článek ohledně těchto spekulací si můžete přečíst zpětně zde).

Dnes dopoledne přišel server Super.cz s informací, jak bude reality show VyVolení 2013 dále pokračovat. Z této zprávy vyplývá, že žádné interní vyřazování nebude.

,,V úterý bude zúčtování, a hned na to i výzva. Ve čtvrtek nás poté bude čekat klasický duel, ve kterém vypadne jeden hráč, poslední dva soutěžící se v pátek utkají ve velkém GrandFinále,“

Příští čtvrtek nás tedy neobvykle čeká poslední duel a hned další den GrandFinále. Televize Prima na svých oficiálních webových stránkách (v sekci Program) tento duel zveřejněný nemá, duel se nenachází ani v programech časopisů a jiných televizních portálů. To byl také jeden z důvodů, proč vůbec spekulace vznikaly.