Vyvolení 2013: Eva poráží dalšího Castellovce, tentokrát Pepu

vyvolení 2013 duel kamery online 4 10 2013

Foto: VyVolení-2013.cz – kamery


Právě skončil v pořadí pátý duel reality show VyVolení 2013, ve kterém proti sobě nastoupili Eva a Pepa. Jednalo se o v pořadí druhý duel letošní série, ve kterém Eva bojovala. Ta si před třemi týdny změřila své síly s Martinem, nejbližším parťákem Thomase. Eva tehdy Martina s určitým náskokem porazila. Stejný scénář jsme zažili i dnes. Eva úspěšně zvítězila nad dalším Buldokem – Pepou.

Eva si vybírala ve čtvrteční Výzvě opět podle toho, kdo ji ve vile nejvíce vadí. Její příchod zpět do vily oslavil především Vladko, který byl nadšen výsledkem dnešního pátého duelu. Naopak ten, kdo příchod Evy a ztrátu Pepy okamžitě oplakal, byla Nikol a Lucie. Pepa nezapomněl při svém loučení s ostatními VyVolenými popřát všem svým stranickým členům hodně štěstí, síly a doporučení, aby zničili Vladka.

Eva dnešní duel vyhrála s rozdílem 65:35, čímž si vysloužila modrý šátek imunity a zabezpečuje ji tak další čtrnáctidenní život mezi zdmi vily, které mladá blondýnka již nyní považuje za svůj druhý domov. Jak jste s výsledkem tohoto dnešního pátého duelu spokojeni? Chtěli jste zpět do vily více Evu nebo Pepu? A jak moc vás dnešní výsledek potěšil či znechutil? Vyjádřit se můžete opět v naší tradiční anketě.


Ve vile zůstává celkem devět soutěžících. Pepa, který spadal do táboru Castellovců tímto svou alianci ve vile oslabil. Eva, která patří k Vladkovcům, je zatím jediná soutěžící ze svého táboru, která porazila hned dva „buldoky“ po sobě. Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online, můžete tak učinit v sekci Kamery v horní liště menu.