Vyvolení 2013: El Nino stahuje do duelu Vladka

VyVolení 2013 výzva

Foto: VyVolení-2013.cz

Právě skončila první Výzva čtvrté řady reality show VyVolení 2013, ve které si zúčtovaný El Nino vybíral svého protivníka do zítřejšího duelu. El Nino již od minulého pátku prohlašuje, že chce jít domů. Vila na něj údajně nepůsobí dobře, stísněný prostor mladému rapperovi prý prohlubuje klaustrofobické strachy.

Uplynulo pár dní a důvod odchodu se u mladého soutěžícího z Brna změnil. Důvodem, proč chce jít do pátečního duelu, již nyní není klaustrofobie, nýbrž to, že se chce rapper utkat s nejsilnějším soupeřem a tím předejít zbytečně vyhozeným měsícům ve vile. S tímto tvrzením nesouhlasí Vladko Dobrovodský, El Ninův páteční soupeř, který si myslí, že se popularita soutěžících v průběhu reality show mění: ,,Regína byla taky na začátku populární a pak se to změnilo, proto si myslím, že jsi měl ještě chvíli počkat, dát si více času,“.

S tímto tvrzením ovšem rapper nesouhlasí. El Nino, který si myslel, že volbu do vily vyhraje s obrovským náskokem, po pátečním odkrytí volebních výsledků prozřel. Rapper totiž nepostoupil s tak velkým náskokem, jaký čekal, a to je nyní hlavní důvod, proč pro něj již není výhodné zůstávat ve vile.

Pouze mediální známost k vítězství ve VyVolených nestačí.

Zítřejší první duel reality show VyVolení 2013 tak zná své soupeře. Proti sobě stojí dva mediálně známí soutěžící. Kdo je v tuto chvíli velmi spokojený s výsledkem dnešní Výzvy je Martin a Thomas, kterým se dle jejich slov prodloužil pobyt ve vile o minimálně další jeden týden.