VyVolení 2013: Zúčtování – El Nino jde do duelu

vyvolenií-2013-zúčtování

Foto: VyVolení-2013.cz


Právě skončilo v pořadí 1. Zúčtování reality show VyVolení 2013, ve kterém jsme zjistili, kdo se stal historicky prvním duelantem letošního ročníku. Obyvatelé vily většinově zvolili, že do pátečního duelu míří rapper El Nino. Ten přišel do vily jako poslední a paradoxně chce tento soutěžící jako první odejít.

El Nino již několik dní prosil všechny své protihráče, aby mu dali v dnešním prvním zúčtování palec. Mladý rapper z Brna přiznává, že se mu ve vile nelíbí. Vše odůvodňuje tím, že má klaustrofobické sklony a ve vile se tento strach z uzavřených prostorů velmi silně projevuje (viz. náš rekap devátého dne). Zda mluví rapper pravdu či nikoliv není známo, jisté je pouze to, že chce z vily pryč a to velmi rychle. El Nino má plán si vzít ve čtvrtek do duelu Vladka a dostat se pomocí něj okamžitě pryč z vily.

Moderátorka Tereza Pergnerová i diváci na internetu jsou tímto rozhodnutím zklamáni. Někteří z řad diváků radí štábu, aby dali Vladkovi imunitu, čímž by překazili mladému rapperovi plány. ,,Když El Nino hraje křivárnu, tak ať ji štáb hraje taky,“ myslí si někteří diváci. Pokud by Vladko dostal imunitu, nejspíš by El Nino sáhl buď po Nikole nebo po Láďovi. Rapper chce prostě pryč.

Jak se hlasovalo?

Pro Vladka hlasovali: El Nino
Pro Thomase hlasovali: Vladko, Eva, Lucie
Pro El Nina hlasovali: Martin, Ladislav, Miroslav, Pavlína, Mirka, Nikol, Zdenka, Thomas
Pro Pavlínu hlasovali: Romana

Na našem webu probíhalo v průběhu celého dnešního dne internetové hlasování, ve kterém čtenáři volili toho, koho již nechtějí dále sledovat ve VyVolených. Anketu vyhrál Thomas se 32%, na druhém místě byl Martin s 20% a na třetím místě se umístila překvapivě Zdeňka, která předstihla Romanu.