VyVolení 2013: Do vily postupují dvě blondýny – Pavlína a Eva

Právě skončila v pořadí osmá volba reality show VyVolení 2013, která rozhodla o tom, že do vily postupují dvě blondýny – Pavlína a Eva. První z nich se netají tím, že má ráda jídlo. Do vily si tato mladá operní pěvkyně vzala v kufříku špekáčky. Druhá blonďatá dívka v přímém přenosu přiznala, že má dluh 200 miliónů korun. Eva údajně věřila špatnému člověku a stala se tak takzvaným bílým koněm.

Ve vile již máme jedenáct soutěžících. Zítra nás čeká poslední devátá volba, která rozhodne o tom, kteří poslední dva hráči dojdou do vily. Po zítřejším večeru by tak měla vila VyVolených obsahovat celkem třináct soutěžících. Důležitá informace je ta, že Tereza Pergnerová má stále v rukou dva žolíky. To, zda je skutečně použije, není zatím známo. Hodně se ovšem spekuluje na internetu o romském soutěžícím Albínovi či Elišce z Havířova.

Ačkoliv zítra bude ve vile 13 soutěžících, první zúčtování by mělo mít minimálně soutěžících patnáct. Uvidíme, zda pro nás má televize Prima ještě nějaké překvapení. Zítřejší poslední devátá volba reality show VyVolení 2013 startuje ve 20:15 na TV Prima.