VyVolení 2013: Do vily postupují dva Ostraváci Romana a Mirek

Právě skončila v pořadí 7. volba reality show VyVolení 2013, ve které postoupili dva soutěžící z Ostravy. Dnešní Volba měla netradiční složení, neviděli jsme klasicky tři soutěžící, ale čtyři. Tereza Pergnerová nám hned v úvodu řekla, že dnes z této čtveřice postoupí hned dva soutěžící a to ti, kteří získají největší počet diváckých hlasů.

Diváci dnes rozhodli, že do vily postoupí z prvního místa Romana a z druhého místa Miroslav. Romana slibuje dobro, které chce do vily přinést. Miroslav slibuje srandu a legraci.

Kromě samotné volby jsme viděli i rekapitulaci z prvních tří dní ve vile. Rekapitulace byla oproti klasických dílů na Prima Love více zhuštěná a přinesla to nejzákladnější, co se za uplynulé tři dny stalo. Vyplnili se tak naše předpovědi z půlky srpna.

Nejvíce prostoru v rekapitulaci dostal Vladko Dobrovodský. V přímém přenosu dostala zvláštní pozornost i Nikol Trojanová, které moderátorka Tereza Pergnerová vyčetla její noční močení na koberec (Tereza konkrétní situaci nepojmenovala, pouze mluvila neurčitě). Většina soutěžících ve vile tak stále netuší, co se v noci z neděle na pondělí v ložnici událo.

V reality show VyVolení 2013 tak již máme celkem devět soutěžících, kteří bojují o hlavní výhru pět miliónů korun. Již ve čtvrtek nás čeká předposlední Volba, ve které s největší pravděpodobností postoupí další dva soutěžící. Celkový počet tak po čtvrtku bude jedenáct. Co se stane v pátek není zatím známo. Spekuluje se o další megavolbě. Uvidíme.