VyVolení 2013: Do vily opět vtrhla policie, někdo tam kradl

vyvoleni 2013 policie vyvoleni online

Foto: VyVolení-2013.cz

Pokud je letošní série reality show VyVolení něčím výjimečná, tak je to bezesporu počet návštěv státní policie České republiky. Ještě než celá show v srpnu odstartovala, tak vilu zachvátil požár, do vily tak museli přijet hasiči. Že by tento oheň předvídal trampoty, které letošní vila zažila? Do vily musela během letošní série již dvakrát vstoupit policie. Nejdříve to bylo kvůli kontroverznímu účastníkovi letošní série Thomase Castella, který kvůli svým dluhům čelí několika exekucím. Thomas se tak před svými povinnostmi ve vile neschoval, policie si přišla přímo pro něj.

Nyní po pár týdnech navštívila vilu opět policie, tentorkrát ovšem nikoliv kvůli soutěžícím, ale samotným zaměstnancům. Někdo totiž v zákulisí vily kradl. Televize Prima díky této krádeži údajně přišla o velkou část svých natočených záznamů. Online šéfka redakce Primy Jiřina Köppelová uvedla:

„Během včerejší noci byl z budovy, ve které sídlí štáb VyVolených, ukraden externí disk – zařízení, v němž se shromažďují veškerá data včetně fotek, videí a dalších zásadních materiálů, které v redakci internetových stránek VyVolených potřebujeme a které jsou pro tvorbu webu stěžejní,“

Na oficiálním facebooku reality show VyVolení 2013 se objevilo:

Policie ve Vile. Vyšetřuje krádež, viníkovi je na stopě!
Data vztahující se k reality show VyVolení – videa a další materiály – nemá u sebe on-line tým ve Vile, ale zloděj. Krádež vyšetřuje Policie ČR. Vina není na naší straně, přesto se za dočasné potíže na našich internetových stránkách všem divákům a fanouškům omlouváme!

Toto prohlášení rozpoutalo menší rozpaky mezi diváky, kteří se podivují nad ztrátou tohoto externího disku. Podle nich si zaslouží projekt VyVolení, který obsahuje tisíce hodin natočeného video materiálu z vily, daleko větší zálohovací procedury než pouze jeden externí disk.
Policie již nyní pátrá po zloději. Na oficiálních stránkách VyVolených návštěvník odcizený externí disk nijak nepociťuje.