VyVolení 2013: Regína Holásková se vrací po osmi letech do hry

vyvolení 2013 vyvolení online regína holásková

Foto: VyVolení-2013.cz

Žádný host. Regíná Holásková míří dnes večer do reality show VyVolení 2013 jako soutěžící. Oznámilo to televize Prima v rámci článku ve svém bulvárním internetovém deníku Prima Style.

Již před dvěma měsíci jsme na tomto serveru psali o tom, že se Regína Holásková, kontroverzní postava první série reality show VyVolení, má vrátit (viz náš článek ze srpna: Do hry se má údajně vrátit Regína Holásková). Tehdy si návrat Regíny přálo 80% diváků, kteří hlasovali v naší anketě. Nyní po dvou měsících se tato spekulace potvrdila. Regína dnes večer nastupuje do hry o pět miliónů korun a pokusí se tak zdolat úřadujícího favorita soutěže Vladka Dobrovodského.

Tak to vypadá, že dneska klepne Vladka asi pepka. Po dnešním Duelu se nevrátí do Vily jen Nikola nebo Jafar, ale i nový soutěžící: Regina Holásková! – TV Prima


Počet soutěžících se tak dnes večer opět zvedne o jednoho. Jste rádi, že se Regína vrátí zpět do hry? Pokud si chcete připomenout nejdrsnější scénky s Regínou, koukněte na naše videa sem a sem.