VyVolení 2013: Do vily jde Jan Filipenský alias Jafar

vyvolení 2013 walda gang

Foto: VyVolení-2013.cz

Informace, kterou jsme zjistil a kterou jsme Vám dnes napsali ohledně nového hráče ve vile, dostává čím dál konkrétnější podobu. Na facebooku se objevila informace, že do reality show VyVolení 2013 již zítra vstoupí Jan Filipenský alias Jafar.

POZOR POZOR ŽHAVÁ NOVINKA!

Zítra náš smraďoch JAFAR „00“ nastupuje do vily Vyvolených! Budeme Vás dále informovat, každopádně mu držíme palce a těm dalším ve vile taky, přece jenom je to náš Jafar – obr a plivač ohně a s nikým se nepáře!

Fotografie Jafara můžete najít zde. Jafar na první pohled vypadá jako typ podobný Thomasovi. Produkce se tak chce nejspíš ubírat stejným směrem jako doposud, tedy nedat Vladkovi nic zadarmo a pořádně ho potrápit ve vile s dalším výraznějším typem soutěžícího. Ve vile totiž po odchodu kontroverzního Thomase nastal klid a pohoda, která není z televizního hlediska pro diváka žádoucím prvkem.

Od zítřka, tj 15.10.2013 cca od 16:00 dále po minimálně 10 dní, maximálně do konce listopadu nebudu na telefonu, mailu, FB ani na jiném komunikačním kanále, protože na Divokou Kartu nastupuji do Vily Vyvolených jako regulerní soutěžící.

Samozřejmě veškerou podporu vítám. Takže sdílejte, smskujte a hlasujte. Pokud to vyhraju, čemuž nevěřím, uděláme megatóčo!

Ne, není to fór, je to čistá pravda!

Soutěžící je na české mediální scéně již známý. Jedná se o člena hudební rockové skupiny Walda Gang. Jan má vystudované rovněž herectví na VOŠ, a tak si zahrál v několika snímcích. Honza rovněž působil hodněkrát v minulosti jako kaskadér. Reality show VyVolení 2013 tak již zítra dostane pořádného chlapa. Show pokračuje.