VyVolení 2013: Dnešní 7. duel se přesouvá

vyvolení 2013 vyvolení online 7 duel

Foto: VyVolení-2013.cz

Nebojte se, dnešní 7. duel reality show VyVolení 2013 se neruší. Jedná se pouze o změnu místa, kde se bude dnešní sedmý souboj odehrávat. Zatím veškeré přímé přenosy probíhaly v ateliéru č. 4, který byl od vily VyVolených vzdálen cca půl kilometru (proto VyVolení jezdili k vile autem). Nyní se studio přiblíží daleko více vile. Přímé přenosy se budou totiž od dneška odehrávat v ateliéru č. 10, který nejen že je blíž, ale je i větší.

Zatímco původní ateliér č.4 měl rozlohu 748 metrů čtverečních, nová „desítka“ má velikost 1035 metrů čtverečních. Jelikož je ateliér větší než ten původní, televize Prima se obává, že takto velkou místnost nezaplní dostatečným počtem diváků. Na oficiálním facebooku VyVolených jste si tak mohli v průběhu dneška všimnout již třech nebo čtyřech výzev ze strany televize Prima, která nabádá televizní diváky k návštěvě dnešního duelu. Pokud tedy dnes večer nemáte co dělat, přijďte a buďte první, kdo navštíví dnešní nový ateliér.

Co vše tento ateliér kromě větší rozlohy nabízí? Na stránkách studia Barranodov se můžeme dočíst:

Moderní zvukotěsný ateliér (1035 m2) s plným komfortem lávek a výtahů. Systém vrátků umožňuje zavěšování břemen a dekorací. Ateliér má dřevěnou podlahu vhodnou pro kotvení dekorací

Unikátní rozebiratelná zvuková stěna umožňuje propojení s ateliérem číslo devět.

Ateliér je vybaven zařízením umožňujícím lokální odvod kouřových zplodin (kouřové efekty, krby, dýmovnice…). Vzduchotechnika v ateliéru umožňuje v krátké době výměnu vzduchu.

Pracovní osvětlení zajišťuje pomocí nejmodernějších zdrojů dokonalé podání barev.
Ateliér je spojen krytým koridorem se zázemím.

7. duel reality show VyVolení 2013 startuje již dnes večer ve 20:15 na TV Prima. Pokud chcete vidět, jak si vedou duelanti Láďa a Honza u televizních diváků, můžete se podívat na naši internetovou anketu, která nabízí hrubý odhad hlasování.