VyVolení 2013: Dnes předposlední Zúčtování, koho chcete vyřadit?

zúčtování předposledni

Foto: VyVolení-2013.cz


Dnes večer nás čeká předposlední Zúčtování. Ve vile zbývá poslední čtveřice soutěžících. Tři z nich již byli alespoň jednou v duelu, jedna z nich nikoliv. Ve vile zůstává Vladko, Pavlína, Romana a Lucie. Ani jeden z nich nemá již modrý šátek imunity. Tento prvek byl již v show vyřazen, jelikož se pomalu blížíme do velkého Grand Finále.

Stejně jako každý Zúčtovací den, tak i v rámci dneška se Vás opět ptáme, koho ze zbývajících soutěžících reality show VyVolení 2013 nechcete dále sledovat. Kdo vám již pije krev? Dejte opět jednomu z těchto hráčů v naší anketě rudou stopku.

Jelikož se jedná již pouze o poslední čtyři VyVolené, přidali jsme do článku i anketu pro každého jednotlivého soutěžícího, ve které si můžete zatipovat, kdo koho dnes u tabule označí.Kromě samotného Zúčtování zažije dnes vila další fičák. Do vily totiž dnes vstoupí opět Regína Holásková. Pokud chcete sledovat poslední čtveřici hráčů v reality show VyVolení online na webu, odkazy najdete v sekci Kde sledovat v horní liště.