VyVolení 2013: Den třináctý – strach z přiznání

vyvolení 2013 mirka a pavlína

Foto: VyVolení-2013.cz

Co vše se údálo v reality show VyVolení 2013 v rámci třináctého dne?

– Dnešní ráno bylo pro VyVolené nepříjemné, produkce jim pustila hlasité zvuky, které měly za úkol VyVolené hned na začátku dne lehce podráždit.

– Rozcvička probíhala dnes v netradičním provedení, a to ve dvojicích. Každý z VyVolených měl v páru hýbat tělem druhého soutěžícího.

– Po rozcvičce se dostala Romana do hledáčku El Nina, Mirka a Martina. Ti se neubránili smíchu během sledování Romany na terase. ,,Romana vypadá jako stará ženská po pěti dětech,“ šklebí se Martin.

VyVolení si sehráli scénku s trpaslíky. Hlavní roli ztvárnili trpaslíci Thomas a Vladko, kteří byli předmětem pondělní velké hádky. Všichni VyVolení berou pondělní hádku s odstupem časů již s úsměvem.

Vladko a Petr v obýváku všem dalším VyVoleným říkají, jak je pobyt ve vile výjimečným zážitkem v životě každého z nich. ,,VyVolení běží na obrazovkách denně, žádný pořad neběží takhle denně, já jsem se dvakrát ve vile opil a táhne se to se mnou osm let,“ řekl Petr Zvěřina. Vladko si myslí, že největší soupeř ve vile je Romana, která prý víří život ve vile a všichni jsou jí ve stínu. Stejný názor má i Nikola, která říká, že Romaně nemůže konkurovat, protože je již od narození bavič, a vyzařuje to z ní každým okamžikem ve vile.

– Nikola stále přemýšlí o situaci, kdy se v noci opila a vyčůrala na koberec. Nejvíce ji trápí to, co na to řeknou venku její rodiče. Od doby, kdy ji Tereza Pergnerová řekla ať nepije, se mladá soutěžící z Hotelu Paradise uklidnila a skutečně nenasává žádný alkohol. Nikola dostala za to i pochvalu od superbosse Petra Zvěřiny.

VyVolení si zkusili, jak se táhne za jeden provaz, všichni se připoutali k lanu a pochodovali vilou křížem krážem. Ihned po úkolu dostali další úkol a to převléct se za opačné pohlaví. V dopise od štábu ovšem nestálo, aby se odpoutávali od lana, museli tak jako výkupné obětovat jednoho z trpaslíků, který byl popraven před očima „Trpasličí Sněhurky“ Romany. Ta se po trpasličím krvavém masakru sesypala v ložnici a začala opět brečet a trucovat. Romana se stále trápí s pocitem méněcennosti ve vile a tak jí stačí maličkost, která ji na tento nevyřešený problém v sobě vždy upozorní.

VyVolení si zkusili test síly – páku. Za muže vyhrál Thomas, za ženy vyhrála Eva. Zatímco Thomase tipoval jako vítěze před soutěží každý z VyVolených, Eva je obrovským překvapením.

– Večer již následovala promenáda mužatek, tedy mužští soutěžící převlečení za ženy. Nejvíce si disciplínu užívali samozřejmě Vladko a Láďa.

– Pavlínu a Mirku trápí stále to, co si o jejich sexuální orientaci řeknou venku rodiče. To ještě ovšem obě dívky nevěděly, že budou hned druhý den pozvány do studia za Terezou Pergnerovou a budou muset svou orientaci přiznat před celým českým národem.


Dnes nás čeká vůbec první duel mezi Vladkem a El Ninem. Pokud vás zajímá, který ze soutěžících zatím vede v naší anketě, koukněte do článku zde. VyVolení 2013 – Duel startuje ve 20:15 na TV Prima.