VyVolení 2013: Den třicátý – ,,Zavři už hubu!“

vyvolenií-2013-rekapitulace-22-9-2013

Foto: VyVolení-2013:cz

Třicátá rakapitulace reality show VyVolení 2013 přinesla opět další posun ve vilovém příběhu, pojďme si připomenout tento den.

– Dnešní rozcvička VyVolených probíhala ve sprše. Soutěžící dostali hned po probuzení úkol osprchovat se ledovou vodou. Hned ráno tak zažila vila pořádný křik. Nejhůře situaci vzala Lucie, která nejdříve protestovala, avšak po chvíli přemlouvání se i ona nakonec ve studené vodě pořádně vyčvachtala.

– Hvězdný reportér Thomas, který byl nasazen deníkem Blesk, se ihned po probuzení upravoval v koupelně. Ke svému zkrášlení použil nejrůznější dámskou kosmetiku. Snídající Eva nevěřila svým očím, když Thomase při líčení sledovala. Eva má prý pouze jeden druh make-upu, zatímco Tomáš jich má tuny.

– Thomas Castello truchlí po vyřazené Zdeňce. Zadlužený bývalý kulturista ihned při pohledu na Nikolu nešetřil hněvem a kritikou směřovanou právě na Nikol. Byla to totiž ona, kdo mu milovanou Zdeničku vyřadil.

– Thomas je z vyřazení Zdeňky tak smutný, že si vytvořil její imaginární náhradu. Hadrová panna v posteli vedle Thomase vzbudila velký úsměv na tvářích ostatních spolubydlících. Na vlastní oči se musela jít přesvědčit i Nikol, která Pavlíně nevěřila, když vyprávěla, co Thomas v ložnici provádí. Je otázkou, zda Thomas tuto divadýlko pouze hraje, či ho vyřazení Zdeňky skutečně tak zasáhlo.

VyVolení měli ve vile už opět čurbes, a tak následoval hromadný úklid, kterého se nezúčastnil hvězdný reportér Thomas, ten tak získal od produkce trest – všechny jeho malovátka musí z vily. Mladý homosexuál tak odevzdal do zásobovací místnosti kufřík se vším jeho náčiním. Lekneme se Thomase zítra?

– Produkce přidělila VyVoleným úkol, a to pomoci Thomasovi zapomenout na Zdeňku. Na terase je tak čekal pohřební kříž společně s věncem. Ihned, když Romana kříž viděla, začalo dlouhé moralizování. Romana nebyla sama, kdo s křížem nesouhlasil, avšak jak je u této gemblérky středního věku zvykem, byla slyšet opět nejvíce ze všech VyVolených.

VyVolení měli přistoupit ke kříži a zavzpomínat na vypadnutou bezdomovkyni Zdeňku. Polovina soutěžích úkol nesplnila kvůli morálnímu podtextu úkolu. Tato část obyvatel tak dostala trest odebrání se do menší ložnice ke spánku. Hudrující Romana v pokoji s ostatními soutěžícími s morálním kázáním nepřestala, a tak ji Vladko Dobrovodský po vypěnění nakázal, ať zavře hubu. Zde musíme pochválit produkci, která flexibilně zvolila velmi načasovaný trest, který vedl právě k této vyhrocené výměně názorů mezi Vladkem a Romanou. VyVolené totiž nenapadlo, že právě tento trest byl psychologickým úkonem štábu, jak dát dohromady do jedné místnosti (v dané chvíli naštvané) VyVolené.

– Kromě samotného rekapu jsme viděli v rámci noční show i vyřazenou Zdeňku, která mluvila o svém vztahu k Thomasovi. Tento rozhovor bude předmětem našeho samostatného dalšího článku.