VyVolení 2013: Den třicátý šestý – Nikol přetrhává přátelství s Evou

vyvolení online 2013 iprima.cz

Foto: VyVolení-2013.cz

– Včerejší sobotní večer nabídl rekapitulaci reality show VyVolení 2013, která ukazovala život ve vile před a po duelu, ve kterém Thomas porazil Mirku. Pojďme si opět připomenout, co vše nám televize Prima v rámci této rekapitulace nabídla.

– Hned ráno vyběhli VyVolení ven na terasu a oslavovali slunce v rámci ranní rozcvičky. Každý z VyVolených měl projevit vděčnost této životadárné hvězdě.

Mirka je ve vile měsíc, ale přijde ji, jako by to byl rok. S Pavlínou si myslí, že nově příchozí Honza přišel do vily ve správnou chvíli, a to tehdy, kdy už ve vile není tolik hádek.

VyVolení rozebírali to, zda je Eva skutečně těhotná či nikoliv. Pepa si myslí, že ano, Lucie to nezbaštila, pro ní je těhotenství velmi citlivé téma a nemá ráda, když se o něm vtipkuje. Láďa přiznal, že neví, protože nikdy těhotný nebyl. Nikol řekla, že pokud by vyšlo najevo, že Eva kecala, už by Evě nikdy nevěřila. Pepa má podobný názor: ,,Ať táhnou do pekla, pokud kecají,“.

Vladko se postavil před všemi soutěžícími před televizní obrazovku v obýváku a snažil se několikatýdenní úkol završit přiznáním, že s Evou skutečně čeká dítě. Eva seděla na pohovce s rukami ve tvářích. Thomas se při pohledu na Vladka usmíval svým škodolibým úsměvem a okamžitě Vladkovi a Evě vpálil, že jim to v žádném případě nebaští. Jednotliví soutěžící následně hlasovali o tom, zda by Evu vyhodili nebo ne, pokud by byla skutečně těhotná. Většina VyVolených by rozhodla, že Eva by s miminem v bříšku měla okamžitě opustit vilu.

Vladko se ihned na to rozčiloval ve zpovědnici, vytáčí ho, že ostatní VyVolení neumí vzít věci s nadhledem. Vlado celý úkol vymyslel, snažil se ho dotáhnout do zdárného konce, vítěz první řady je tak naštvaný, že místo toho, aby u Evy projevili určitý soucit, tak ji ostatní soutěžící chtějí okamžitě vypalcovat. ,,Tohle je šikana,“ řekl v ten moment rozladěný Vladko.

– Vladkovi a Evě nakonec nezbylo nic jiného, než ostatním přiznat, že si úkol vymysleli. Nejvíce naštvaná byli dle očekávání Nikol a Pepa.

VyVolení se rozdělili na dvě skupiny – na ženy a muže, a měli přidělit ostatním soutěžícím určité „nálepky“. Eva byla zvolena jako mrcha, největší koketa byla Nikol, největší špindíra Romana.

– U kluků byl největší špindíra Láďa, Vlado byl zvolen jako neupřímnější. ,,Chlapa dělá slovo,“ zakončil hru Vladko.

Mirka ujišťuje před duelem Pavlínu, aby to v žádném případě nevzdávala, kdyby se zpět do vily již nevrátila. Mirka chce být na Pavlínu pyšná, a tak jí žádá, ať ve vile vydrží co nejdéle.

– Nikol se přiznala Evě, že to ona navrhla Mirku Thomasovi do duelu. Eva to ihned šla říct Mirce, a tím Eva Nikol ještě více naštvala.

Pavlína před duelem romanticky pochválila Mirčin vzhled. Prý hezčí dívku nikdy nepotkala.

– Následoval duel, který jsme již všichni viděli. Romana po příchodu Thomase do vily zvolala:,, Spravedlnost vítězí,“. Nikol je zklamaná, že se s ní Mirka nerozloučila.

– Na závěr dne probíhala dražba obyvatel vily. Vítězové si následně dopřáli večeři s vínem a tanečky na terase.A to je vše ze třicátého šestého dne ve vile, pokud chcete reality show VyVolení sledovat 24 hodin denně, můžete tak učinit v sekci VyVolení online.