VyVolení 2013: den šestý – Vladko chce domů

vyvoleni-2013-vladko-dobrovodsky-online

Foto: VyVolení-2013.cz

Máme za sebou šestý den ve vile, který byl zatím vůbec nejvypjatější ze všech současných dílů reality show VyVolení 2013. Co vše jsme měli možnost na obrazovkách Prima Love včera vidět?

Láďa dostal hned ráno úkol vytáhnout všechny ostatní VyVolené z postele a rozdělit je na dva fotbalové týmy. Role se místo Ládi okamžitě zhostila dominantní Romana. Nejlépe ve fotbale si vedl Mirek, pro něhož jsou fotbalové zápasy srdcovou záležitostí.

– Po fotbalovém zápasu se začal vařit oběd, který měl na starost Thomas se Zdeňkou. Thomas si během vaření všiml, že je Zdeňka ráda šéfkou a není pokorná. ,,Už chápeš, proč jsem sama?“ dodala Zdeňka.

VyVolení hráli táborovou hru, kdy si každý člen naplnil pusu vodou, oběhl bazén a vrátil obsah z úst do jiné nádoby. Všem VyVoleným bylo po této soutěži nevolno, voda se jim dostala během běhu do plic.

– Soutěžící dostali od štábu úkol, aby napsali dva dopisy – jeden pochvalný a druhý nepříjemný. To, komu z vily jaký dopis adresují, si mohli sami vybrat. Štáb po obdržení dopisů musel polovinu dopisů vyhodit, jelikož byly neupřímné a nic neříkající. Nejvíce záporných dopisů dostal Vladko, který by se podle ostatních měl více uklidnit a být tolerantnější.

– Po tomto úkolu se spustila největší hádka, jakou jsme zatím v reality show VyVolení 2013 mohli vidět. Postarali se o ni dva věční rivalové – Thomas a Vladko. Oba si navzájem vyčítali, že manipulují s ostatními. Vladkovi povolily nervy a prosil štáb o možnost odstupu ze soutěže bez finanční újmy. Vladko zmiňoval během svého nervového záchvatu Petra Zvěřinu, který byl údajně o něco lepší než Thomas v tom, že alespoň respektoval, že se s ním nechce Vladko bavit. Thomas údajně toto Vladkovo přání nerespektuje. Lucka se rozbrečela, Romana si hrála na soudce, Zdeňka se bavila.

– Na závěr si VyVolení ještě sehráli scénky s klíčovými slovy a na vyvolávání Krvavé Mary. Vladko během těchto scének jako by zapomněl na hádku, která se udála během dne. Usmíval se a byl opět v pohodě.

Už dnes se do vily nastěhují poslední dva soutěžící. Na výběr je tato čtveřice uchazečů. Vše startuje dnes ve 20:15 na TV Prima opět s Terezou Pergnerovou.