VyVolení 2013: den šestnáctý – Mirek chce být vypalcován

VyVolení 2013 Mirek

Foto: VyVolení-2013.cz

Včerejší rekapitulaci reality show VyVolení 2013 jsme viděli v rámci třetí Noční show s Agátou Prachařovou. Co vše se událo ve vile během šestnáctého dne?

– Hned ráno čekala na VyVolené polštářová válka, VyVolení se měli rozdělit na dva tábory v čele s Thomasem a Vladkem a začít na sebe útočit vším, co má v sobě peří.

– Po polštářové válce přišla na řadu diskuze na téma svatba. Lucie ví moc dobře, co chce. Její vysněná svatba by byla v doprovodu několika gayů, kteří by měli na hlavě cylindry. Samotnou Lucii by na svatbu přivezlo psí spřežení.

Lucie by na svou svatbu Romanu nepozvala, prý by to potom už nebyla její svatba ale Romanina svatba. Tímhle konstatování pobavila Vladka.

Mirka a Pavlína se poznaly na učilišti. Bavit se ovšem začaly až ve čtvrťáku po ukončení školy.

Vladko navrhl jako nového bosse vily Martina, s ním ale nesouhlasily dívky, podle kterých si Martin neumí ani uvařit jídlo, natož koordinovat lidi.

Mirek žádá obyvatele vily o palce. Nejdříve toto rozhodnutí obhájil tím, že se chce zbavit Thomase, poté ovšem přiznal, že to ve vile nezvládá.

VyVolení si ve vile zahráli na malé království. Král byl Láďa, královna Eva, šašek byl Mirek a Vladko byl královnin rádce. Hned během hry se ukázaly nesympatie mezi Evou a Romanou, které se do sebe opět pustily. Tyto dvě ženy, které se ve vile navzájem nemusí, paradoxně zažily střídání stráží – aneb přenesení bossové povinnosti z Romany na Evu. Bude zajímavé sledovat to, jak Romana další týden zvládne, že již není poslouchána ostatními VyVolenými, ale že velkou pozornost nyní v rámci bossování dostane Eva.Už zítra nás čeká druhé Zúčtování, ve kterém se dozvíme, zda skutečně Mirek dostane nejvíce palců či nikoliv. VyVolení 2013 – Zúčtování startuje ve 20:15 na TV Prima.