VyVolení 2013: den sedmý – Láska ve vile

VyVolení 2013 - rekapitulace - den sedmý

Foto: VyVoleni-2013.cz

Reality show VyVolení 2013 si odškrtla další den, konkrétně tedy den sedmý. Co vše se přihodilo v tento den obyvatelům vily?

Vladko se poprvé probudil s velmi dobrou náladou, což ocenili nejen obyvatelé vily, ale i samotný štáb.

– Rozcvičku měl na starost tentokrát Martin, který se zaměřil především na cviky ke zpevnění břicha.

– Ihned po rozcvičce dostal Vladko za úkol naučit ostatní VyVolené základy španělštiny. Martin a Thomas se nezapojili, a tak dostali ihned trest. Oba soutěžící museli být během dne spojeni lepící páskou a vykonávat veškeré činnosti ve vile společně. Neobvyklý pohled (či spíše poslech) nabídla situace na záchodě, kdy si oba soutěžící asistovali při vykonávání potřeby.

VyVolení si měli sednou společně na terasu a říct si, proč se do soutěže přihlásili a co by s případnou výhrou pěti miliónů korun udělali. Lucie by si koupila pozemek, na kterém by postavila psí cvičiště, Mirek by si otevřel hospodu, Thomas by poplatil dluhy a koupil do nemocnice televize, Martin by dal něco do podnikání a něco na psí útulky, Láďa by si koupil nový počítač, Vladko by investoval do sebe a Zdeňka by si udělala nové vlasy a koupila spoustu kabelek.

– Thomasovi přišel do vily dopis k nařízení exekuce. Žádnému z VyVolených podrobnosti neřekl, dopis si schoval do nočního stolku.

– Romaně se stýská po dětech. Vladko se jí snažil rozptýlit aspoň vidinou hlavní výhry pěti miliónů korun, avšak tato ostravská majitelka sushi baru o penězích nechtěla ani slyšet: ,,Mně ani peníze nepomůžou k tomu, jak se cítím,“.

Eva a Pavlína, nové obyvatelky vily, dostaly klíče od nové ložnice. Nikdo z VyVolených se ovšem k nim do nové ložnice nastěhovat nechtěl. ,,Tady bude sice klid, ale sranda bude vždy v té velké ložnici,“ odpověděl Vladko na návrh obou blondýn.

Eva nemůže vystát Romanu a její nevychované způsoby jednání. Mladá blondýnka si myslí, že je otázka času až se to v ní nakupí a vše Romaně zplna plic řekne.

– Závěr sedmého dílu patřil Thomasovi a Zdeňce. Oba soutěžící se sblížil natolik, že usínali s rukou v ruce. Zdeńka má trochu obavy z toho, jaký je Tomáš venku.

Dnes nás čeká další rekapitulace reality show VyVolení 2013, ale až o půlnoci. Osmý den ve vile můžete sledovat v 00:10 na Prima Love.