VyVolení 2013: den sedmnáctý – Vladko dostává méně prostoru

VyVolení 2013 - Vladko

Foto: VyVolení-2013.cz

Sedmnáctý den ve vile přinesl pro diváka zatím nejzábavnější situace, jaké jsme mohli v letošní sérii vidět. 17. díl reality show VyVolení 2013 přinesl jednu zábavnou situaci za druhou, díky čemuž působila tato denní rekapitulace nabitě a divák se u ní takřka nenudil.

– Hned ráno čekala na VyVolené evakuace. Ve vile proběhl fiktivní oheň a všichni VyVolení se museli odebrat do garáže, kde museli strávit nějaký čas nasoukaní vedle sebe. Nejhůře tuto situaci brala Lucie a Nikol, které se chtělo na záchod. Po následném návratu do vily měl každý soutěžící ukázat, co si během rychlé evakuace stihl zabalit. Nejvíce nepotřebných věcí si nabrala Zdeňka (malovátka) a Mirek (manikúrní nůžky), naopak nejpotřebnější věci si vzal Vladko (chléb a boty).

– Soutěžící měli odhadnout, kolik útržků toaletního papírů za den spotřebují a dle tohoto počtu říct daný počet vět na téma, co jim vadí ve vile. Nejdelší (a nejnudnější) proslov měl Thomas. Nejvtipnější měla Lucie, které produkce dodala do podkresu volební hudbu.

Eva jako nový boss vily získala megafon, díky kterému může VyVolené oslovovat (a okřikovat) z větší dálky.

– VyVoleným byly připomenuty jejich medailonky, ve kterých slibovali, co vše ve vile předvedou, pokud budou do vily zvolení. 90% osazenstva vily své sliby nesplnila. Jediný, kdo dostál svých závazků byli Vladko a Nikol.

– Během připomínání medailonků si Thomas opět rýpl do Vladka.

VyVolení si zahráli na zoombie, nejlépe se role zhostila Romana, které bychom tento zoombie syndrom mohli i věřit. Thomas se hry nezúčastnil, za což musel následně odmoderovat diskuzní pořad, ve kterém VyVolení předváděli známé osobnosti.

Mirek opět opustil vilu kvůli zdravotním problémům, je to již podruhé.

– Soutěžící měli na večer zatancovat tři tance. V to prvním měli vyjádřit sami sebe, v tom druhém měli předvést, koho chtějí v úterý vypalcovat, a v tom třetím naopak měli opěvovat osobu, kterou mají nejvíce rádi. Nejvydařenější část tohoto úkolu byl tanec druhý, kdy Romana ukázala kalhotky, čímž chtěla předvést Evu, kterou ve vile nejvíce nemusí.

– Mirek se v návaznosti na předvedení Evy Romanou zmocnil plácačky na mouchy a ostatní VyVolené plácal po zadku. Nejotevřeněji tuto hru přijala Lucie, nejhůře Zdeňka, která Mirka ihned seřvala.

– Zdeňka a Thomas se po velké hádce (kdy se Zdeňka líbala s ženami ve vile) více oddálili. Po vzájemné výměně názorů, proč se tak stalo, už oba opět leželi vedle sebe a hladili se.

– Čtveřice soutěžících – Pavlína, Eva, Vladko a Mirka si udělali z ostatních soutěžících legraci, když si sundali vršky a předstírali pohlavní styk. Stejný vtípek následně předváděl i Ladislav, který se snažil v posteli uchlácholit Lucii mňoukáním.

– Kromě závěrečné scénky v ložnici a krátkého konfliktu s Thomasem, dostal Vladko v dnešním rekapu překvapivě méně prostoru. Produkce reality show VyVolení 2013 se tak s největší pravděpodobností snaží v rekapech ukázat více ostatní soutěžící, aby si k nim diváci vytvořili hlubší vztah. Produkce tak nejspíš reaguje na část televizních diváků, kterým se nelíbí, že osud této řady má v rukou pouze Vladko.