VyVolení 2013: Den pátý – Rajčata a jogurty na scéně (28.8.2013)

VyVoleni 2013 den paty 28-8-2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Den pátý přinesl ve vile zatím největší hádky, jaké jsme mohli v reality show VyVolení 2013 vidět. Ale začněme hezky od začátku.

Vladko si ráno stěžoval, že Thomas a Martin v noci chrápali tak moc, že musel jednoho z nich třikrát po sobě šťouchnout. Žádný jiný z VyVolených kromě Vladka si nočního chrápání nevšiml.

Martin dnes vařil a hned od rána si stěžoval, že v kuchyni nejsou ingredience do špaget, které by rád uvařil. ,,Chybí rajčata a paprika,“ řekl Martin a to už tam byl Vlado, který se ihned chytl: ,,Já za to nemůžu, že nejsou, nebo to ti je mám jít koupit do obchodu?„. Hned na to začala hádka, ve které rozčílený Martin stihl popřát Vladovi, ať drží hubu a tím jsme se opět vrátili zpět do roku 2005, kdy Vladko Petrovi Zvěřinovi říká, ať s ním nemluví sprostě.
,,Chodíš do postele, jak prase,“ zakončil Vladko hádku a šel se uklidnit na terasu.

– Martin a Thomas se s Vladkem moc hádat nechtějí, protože je Vladko prý populární. Thomas radí Martinovi, ať se na Vladka v napjatých situacích pouze usmívá.

Lucka přiznala, že se cítí mezi gayema Vladkem a Láďou dobře.

– Thomas řekl, že je Zdeňka sexy. Martinovi se nelíbí.

VyVolení si zahráli na Zprávy z vily. Moderátoři byli Vladko a Nikola, zbylí soutěžící byli reportéři v terénu. No přiznejme si, viděli jsme někdy horší reportérský výkon než těch od VyVolených? :o) Jediná, kdo se jakš takš chytala byla Nikol, která by se ráda stala moderátorkou až vyjde z vily.

– Po přáních, koho by chtěli VyVolení jako dalšího ve vile, přišla další velká hádka. Spouštěčem tentokrát nebyly rajčata ale jogurty. Vladko si myslí, že si Thomas hraje na gentlemana. Thomas si myslí, že se Vladko předvádí, protože je v přímém přenosu. ,,On je jak tetky na vesnici,“ přidala se k Thomasovi doteď neutrální Zdeňka.

– Vladko řekl Zdeňce do tváře, že si myslí, že tady bude déle než ona. Prý je ze všech obyvatel ve vile nejslabší. Thomas ihned přiskočil Zdeňce na pomoc: ,,Neurážej tady holky,“.

Nikol chce ukončit hru. Je si jistá, že její čůrání viděla celá Česká republika. Ostatní ji tuto přesvědčení vyvracejí.

– Viděli jsme opáčko sedmé Volby, ve které postoupili Romana a Mirek. Na nově příchozí obyvatele si VyVolení připravili scénku s cvičícími lidskými psy. Romana moc ochotná přistoupit na divadýlko nebyla. ,,Můžu se jít vyčůrat….na zem?“ rýpla si Romana do Nikoly během scénky. Vtípku si, zdá se, nikdo z VyVolených nevšiml.

– Na závěr dne si Romana s Vladkem zatančili. Romana zhodnotila všechny obyvatele vily takřka stejnou větou a to, že nikdo z VyVolených ji zatím nevadí.

Již dnes nás čeká další pokračování příběhu mezi Martinem, Thomasem a Vladkem. Vítěz první série bude chtít jít dnes domů a tak bude prosit produkci o možnost odstupu ze hry bez finanční újmy. Zároveň nás čeká předposlední 8. Volba, ve které postoupí opět dvě hráčky. VyVolení 2013 startují na TV Prima ve 20:15.