VyVolení 2013: den patnáctý – Martin a Thomas návrat Vladka neoslavili

VyVolení 2013 thomas castello martin haluza

Foto: VyVolení-2013.cz

Patnáctý den reality show VyVolení 2013 se nesl ve znamení duelu. V přímém přenosu svedli boj Vladko Dobrovodský s El Ninem, výsledek tohoto duelu už známe, pojďme se podívat, co vše tomuto souboji předcházelo.

– V rámci budíčku štáb pustil Vladkovi jeho nejoblíbenější píseň Kočka ze Záběhlic, Vladko tak vstal z postele tou správnou nohou a jeho dobrá nálada se nesla vilou celý den.

VyVolení během rozcvičky cvičili trakaře.

Lucka si chce oholit ruce, nechce vypadat jako opice.

Romana získala od štábu supermanovský obleček, který jí udělal obrovskou radost. Nová SuperWoman měla ve vile konat dobro a pomáhat všem obyvatelům vily.

– Vladko si stále myslí, že je Romana velká favoritka, život ve vile si bez ní neumí vůbec představit.

Lucka a Supermanka se do sebe v kuchyni pustily a to tehdy, když Lucka načala citlivé téma její rodiny a tím je alkoholismus. Romana zaslechla kousek diskuze na toto téma a ihned přidala svým rychle vytvořeným názorem trochou do mlýna. To nakrklo cvičitelku psů natolik, že se nemohla na Romanu ani podívat. Po několika vyměněných argumentech se Lucie a Romana usmířeně objaly. Pozorný divák si ovšem všiml, že Lucka proti Romaně již v minulosti tvrdě zasahovala (viz voda v obličeji), je tedy jen otázka času, kdy se obě ženy do sebe opět pustí.

Thomas byl dnes v sedmém nebi a to tehdy, když mohl Zdeňce namazat krém na opalování po celém jejím těle.

– Martina píchla včera, Romana ihned benevolentně přiskočila a Martinovi jed z rány svou pusou vysála. Romana tak prokázala, že kromě velké pusy má i velké srdce.

– Duelanti Vladko a El Nino byli pro dnešní den Svatí muži, kteří měli vyslechnout své hříšníky – obyvatele vily. Mirka trápí, že mluví sprostě, Nikola je vyždímaná z Romany, Zdeňku trápí, že snědla tři čtvrtě vánočky sama, Eva si myslí, že měla zachránit obětovaného trpaslíka, Thomase trápí jeho agresivita, Romana lituje, že El Nina nepoznala více, Pavlína se líbala s jinou ženou, Láďu toho moc ve vile netrápí.

– Ve vířivce se objevila pěna a VyVolení měli přijít na to, kdo se na tomto porušení pravidel podílel. Nikdo ze soutěžících se nepřiznal, a tak obyvatelé vily vymysleli hromadný trest – umytí všech oken ve vile.

Martin a Thomas před duelem pomlouvali Vladka. Oba soutěžící si libovali v pohledu na před duelem nervózního Vladka. ,,On kdyby vypadl jako první, tak by mu to zkazilo všechno, co se tady snažil vybudovat,“ konstatuje Martin.

– Vladko si myslí, že kdyby se El Nino nevzdal, tak by to dotáhl ve hře z místních kluků nejdále.

– Z duelu se vrátil vítězně Vladko. Všichni VyVolení, až na Thomase a Martina, ho srdečně přivítali.

– Martin si myslí, že následující týden půjde z kola ven jeden z trojice Thomas, Romana a Martin.

VyVolení se večer snažili odnaučit mluvit sprostě. Pavlína dělala za sprostá slova dřepy.

– Petr Zvěřina dostal příkaz od štábu přemístit jednotlivá spací místa VyVolených. Každý z VyVolených se měl posunout o jedno místo proti směru hodinových ručiček. Vladko by měl tímto novým pravidlem spát s Martinem, což by neunesl. Vladko se nahlas ozval a jeho nové místo na spaní je tak nově v menší ložnici.