VyVolení 2013 – den osmý: ,,Já je všechny zabiju!“

VyVolení 2013 Pavlína hádka

Foto: vyvoleni-2013.cz

To, co se stalo včera v reality show VyVolení 2013 se s největší pravděpodobností zapíše do historie jako nejšílenější hádka, jakou jsme kdy v reality show VyVolení viděli. Dění ve vile se mění takovým tempem, že divák, který sleduje online kamery, musí koukat s otevřenou pusou. Alespoň to se stalo nám v pátek večer, když z čista jasna měla Romana ve tváři vodu a Pavlína začala všechny posílat do kosočtverce, přičemž pelášila nervózně do kuchyně v našem domnění, že si jde pro nože, kterými by ostatní VyVolené podřízla. Ale začněme hezky od začátku. Osmý rekap je tu.

– Ráno probíhalo jako obvykle. Všichni VyVolení podstupovali rozcvičku, kterou měla tentokrát na starost Zdeňka. Ta brala tuto úlohu velmi vážně, až to některým VyVoleným přišlo nepříjemné. ,,Tohle není mistrovství v kulturistice,“ stěžovala si Nikol ve zpovědnici.

Mirek, který vstoupil do vily v úterý, musel opět z vily ven. Čekalo ho totiž vytahování stehů. Tento mladý Ostravák se totiž před pár týdny pobil. Mirkovi byly zakryty oči, když vycházel z vily, aby se k němu nedostaly žádné informace zvenčí.

VyVolení dostali úkol. Vladko jakožto končící boss vily měl rozdělit soutěžící na dvojice. Nikdo z VyVolených nesměl používat své ruce, nýbrž veškeré činnosti jim měl obstarávat jejich parťák. Pavlína byla se Zdeňkou, Vladko byl s Nikol, Láďa byl s Thomasem, Lucka byla s Martinem, Eva byla s Romanou a Mirek ve vile v tuto chvíli nebyl.

– Dnes se o stravu ve vile starala Romana s Evou. Obě soutěžící se nejdříve během vaření snažily navzájem respektovat, avšak později večer již Eva nevydržela svůj hněv a pořádně to Romaně osolila. Mladá blondýnka se již před vstupem do vily netajila tím, že jí je Romana silně nesympatická. Moderátorovi Pavlovi Cejnarovi před vstupními dveřmi řekla, že Romana od ní dostane pořádné kapky. Když Eva dostala předchozí den klíč od nové ložnice a měla si vybrat VyVolené, kteří by tam s ní spali, okamžitě zavrhla variantu, že by Romaně tuto postel nabídla

– Eva a Romana na sebe vyjely s tím, že Evě vadí, že Romana neustále vstupuje lidem do úst a nenechá je pořádně mluvit. ,,Je velmi nevychovaná,“ řekla Eva ve zpovědnici. Romaně naopak vadí, že ji Eva odsoudila již před tím, než ji vůbec pořádně poznala. Obě ženy tak na sebe štěkaly přes půlku vily jako dvě rozzuřené čivavy.

– Romana byla zvolena jako boss vily. VyVolení ji většinově zvolili při hlasování.

Zdeňka a Thomas si neustále šeptali, štáb tedy udělil všem VyVoleným hromadný trest a to zákaz do bazénu a vířivky. Jelikož bylo zrovna velmi teplo, Nikola, Ladislav a Pavlína zákaz nevydrželi a nechali se Martinem velmi nápadně shodit do bazénu. To už štáb nevydržel a dal VyVoleným pořádný trest: až do odvolání nesmí nikdo z nich na terasu. Velmi chválíme tímto štáb, který oproti předchozím sériím působí dominantněji, což je pro vývoj hry velmi důležité.

– Všichni VyVolení se tak přesunuli na poloviční plochu vily. Do toho přišli další dva noví obyvatelé – Mirka a El Nino a celkový počet soutěžících se ještě více zvětšil na číslo třináct. A teď to začalo. Romana dostala od štábu dopis, který přikazoval, aby jakožto nový boss vily udělala přednášku novým VyVoleným o tom, co se smí a co nesmí dělat ve vile. Romana ovšem pojala tento štábem přidělený prostor jako svůj osobní politický přednes a začala opět kázat všem VyVoleným o morálce a úctě, které se jí ve vile nedostává. To už nevydržela Lucie, která měla v ruce sklenici s vodou a chrstla ji Romaně přímo do tváře při nařčení, že Lucka neříká El Ninovi jménem.

– To, co udělala Lucie nečekal nikdo. Lucie údajně celou věc promýšlela dlouho dopředu. Fyzické násilí je ve vile zakázáno, použila tedy vodu jako svého prostředníka. Lucie před pár dny přiznala, že si myslí, že je pro diváky nezajímavá a neviditelná. Mladá cvičitelka psů si tedy dala předsevzetí, že bude provádět ve vile takové věci, aby byla více viditelná. Lucie si velmi přeje zůstat ve vile co nejdéle. Akce s vodou tak nejspíš neodrážela psychické rozladění této soutěžící, nýbrž pouze dopředu promyšlenou taktiku, jak na sebe více upozornit před diváky.

– Svůj další hysterický záchvat měl i Vladko, který nevydržel Thomasové narážky na Romanu a sesypal se. Jeho záchvat byl ovšem mezi záchvaty ostatních soutěžících jen jehlou v kupce sena.

– Poté, co Romana dostala vodou do obličeje, spustily se jako mexická vlna další vyhrocené situace. Pár vteřin nato nevydržela stísněný prostor bez terasy ani nově příchozí Pavlína, které povolily nervy natolik, že začala všechny VyVolené posílat do kosočtverce. Blonďatá úřednice použila takový slovník, za který by se nemusel stydět ani kdejaký pouliční vandal. Pavlína jako by měla dvě tváře. Jen málokoho by během čtvrteční Volby napadlo, co se skrývá uvnitř této soutěžící.

– Pavlína, ačkoliv se jí situace s vodou vůbec netýkala, začala všem nadávat a šla rychlým krokem do kuchyně. Divák, který sledoval online kamery již čekal, že si vytáhne nože a začne ve vile texaský masakr kuchyňskými noži. Vladko Pavlínu ovšem zastavil a snažil se ji uklidit. ,,Já je zabiju, to se nedá“, řekla Pavlína Vladkovi. Poté se blonďatá úřednice ještě se spousty nadávkami v puse odebrala do ložnice, kde se již uklidnila.

– Vladko ani Nikol celou kauzu nechápali (toto nebylo v rekapitulaci). Vladko nevěděl, jak se má v této vyhrocené situaci zachovat. Nikol si myslí, že tohle už je moc a nemůže to být již pro diváka zajímavé, jelikož už to překračuje určité morální hranice. ,,Tohle není reality show, přijde mi to jako nějaký experiment s lidmi,“.

– Nikol nechápe, jak si může Romana opět sednou vedle Lucky a dělat, že se nic nestalo: ,,Ona ji vychrstne vodu do obličeje a Romana ji podá ruku a poděkuje za to, že ji schladila, já už ničemu fakt nerozumím,“.

– Nově příchozí El Nino si připadal jako v blázinci. Nevěřil svým očím, co vše během pár minut ve vile zažil.

Docela síla, co říkáte? Štáb dělá svou práci na jedničku. Včera jsme mohli vidět názornou ukázku toho, co může štáb vytěžit ze zdánlivě pouhého šeptání ve vile. Velká škoda, že tento zatím nejlepší a nejnabitější rekap byl odvysílaný paradoxně až o půlnoci na Prima Love. Naštěstí ho uvidíme ještě jednou a to v úterý při prvním Zúčtování, kdy dostanou prostor nejzajímavější situace, které se ve vile udály od pátku do pondělí.

Dnes večer nás čeká druhá Noční show s Agátou Prachařovou. VyVolení 2013: Noční Show startuje dnes ve 22:25 na Primě.