VyVolení 2013: den osmnáctý – Martin a Lucie se sbližují

vyvoleni-2013-martin-haluza-foto-2

Foto: VyVolení-2013.cz

Co přinesl osmnáctý den v reality show VyVolení 2013.

– Ráno se stále řešilo noční předstírané vyvádění Evy a Vladka. Eva tímto získala přezdívku paní Vladova.

Vladko chce celou šarádu ještě posunout o kousek dále. Chce, aby Eva za týden přiznala, že je s Vladkem těhotná. V tomto plánu je podporuje Mirka a Pavlína. Zatím ovšem není jisté, zda Eva skutečně další týden ve vile ještě bude, v pátek jde totiž do duelu.

VyVolení se rozdělili do dvojic a měli se ke svému štábem přiřazenému partnerovi chovat stejně mile jako k sobě. Vladko dostal samozřejmě jako svého parťáka Martina. Mirka dostala Thomase. Pohled, kdy Mirka znechuceně krmí Thomase, asi jen tak nezapomeneme. Na česání Vladka zase nezapomene Martin.

– Soutěžící měli ve vile opět velký nepořádek, museli si tak opět pořádně uklidit.

VyVolení si sehráli scénku nemocničního oddělení. Mirka měla brouka za uchem, Thomasovi byly uříznuty nohy, ruce a hlava, Martin „napadl“ Lucii nožem. Právě třetí zmíněná scénka vybouřila některé soutěžící, kteří si myslí, že vytahování nože již nebyla legrace. Jediná, kdo to bral s velkým nadhledem byla samotná „napadená“ Lucie, která začíná být čím dál více nakloněna hlubšímu přátelství s Martinem. ,,Chci tě více poznat,“ přiznává Lucie Martinovi.

– Hádka mezi Romanou a Evou se stále přiostřuje. Obě soutěžící se nemohou už ani cítit. Uvidíme, zda se situace změní po čtvrtku, kdy si bude Eva vybírat svého soupeře.

VyVolení měli za úkol nacvičit baletní představení na téma „Martinova mysl“. Hlavní choreografka byla zvolena Nikol. Nejvíce si úkol užíval Vladko, který se netají tím, že balet je pro něj stejně jako divadlo srdcová záležitost.

– Posledních pár minut osmnácté rekapitulace patřilo vilovému Ein Kessel Buntes.