VyVolení 2013: Den jedenáctý – Zvěřina se vrací na místo činu

vyvolení 2013 zvěřina

Foto: VyVolení-2013.cz

Co vše se událo v reality show VyVolení 2013 v rámci jedenáctého dne?

– Do vily se hned ráno nastěhovala legenda první řady a sice Petr Zvěřina z Václaváku. Soutěžící byli z jeho příchodu překvapení, nejvíce pak Vladko, který si s ním jen letmo podal ruku. Od Petra ale dostal dárek a sice plyšového medvěda. Legenda poté svůj návrat okomentovala slovy: Všude dobře, doma nejlépe.

VyVolení řešili úterní palcování. El Nino chce z vily odejít a prosí ostatní, aby mu dali hlas. Chybí mu syn, nezvládá uzavřené prostory a má dojem, že mezi ostatní nepatří. Ti jej přemlouvají, aby své rozhodnutí změnil, například Thomas by raději označil Mirku. Eva nesouhlasí a říká, že se ničím názorem ovlivnit nenechá.

– Od štábu přichází úkol, aby VyVolení našli mezi sebou toho, kdo není tím, za koho se vydává. Vladko z legrace říká, že to je on a vilu opustí. Soutěžící hledají pana tajemného, padají názory jako Láďa nebo Nikol. Nakonec z rozstříhané fotografie sestavují jeho identitu. Výsledkem je Láďa, kterého poté ostatní soutěžící hodnotí. Pavlína řekla, že je jediný, koho mají ve vile všichni rádi.

Vladko a Petr Zvěřina si po dlouhých letech a možná úplně poprvé spolu v klidu promluvili. Jsou o osm let starší a pomalu to vypadalo, že se z nich stanou přátelé. Vladko přesto tvrdí, že má problém se mu dívat do očí.

Thomas opět řeší sexuální orientaci Mirky. Vadí mu, že mu ve svých 28 letech neumí říct pravdu a že lže sama sobě do očí. Naopak mnohem mladší Láďa mu svoji orientaci prozradil hned a to navíc ani Thomas netušil, že venku to o něm lidi neví. Nakonec ale pochopil, že se k Mirce choval netaktně a omluvil se jí za vyzvídání.

– Petr Zvěřina díky štábu mohl prozradit, proč je ve vile. 2. září totiž slaví narozeniny a ty přišel oslavit do show, která ho proslavila. Tím odstartovala velkolepá párty, během které nechyběl alkohol, občerstvení, výzdoba či héliové balónky. Petr je povoláním DJ a pro VyVolené připravil velkou taneční show. Všechny svými kreacemi zaujal především Láďa.

– Zdeňka se rozhodla odvázat a poškádlit Thomase. Během oslavy se začala velmi provokativně líbat s ostatními dívkami a především s Mirkou. Thomase to rozzuřilo a značně posilněn ji začal přede všemi označovat za prostitutku, avšak ve velmi vulgárním tónu. Jeho žárlivost přešla až do té míry, že se Zdeňka rozbrečela. A utěšitelkou se jí stala Mirka. Thomas ale nelenil a ihned sdělil Pavlíne, že její kamarádka podvádí i ji. Jenže Pavlína očividně není to, co si Thomas myslí, a Mirčino sbližování se Zdeňkou ji nechávalo chladnou.

– Nakonec přišla prozatím největší hádka v historii VyVolených. Zapomeňte na spory Reginy a ostatních v první řadě, zapomeňte na nenávist mezi Tonym a Pavlem ve druhé řadě, zapomeňte na věčné noční hádky mezi René a Růženou ve třetí řadě. A dokonce zapomeňte i na konflikty Vladka se všemi v české i slovenské vile před osmi lety. Tohle je nový Vlado a ten se nesnese hned s několika soutěžícími čtvrté řady.

– Hádka začala věčným rýpáním Martina na stranu Vladka. Ten jej ale několikrát upozorňoval, že se s ním nehodlá bavit. Martina ale popichování bavilo, dokud Vlado nevstal od stolu a tak rázně mu nezačal vysvětlovat, že se s ním nechce bavit, až mikroporty pod zvýšenými decibely přestaly spolehlivě fungovat. Do toho přilétl v té chvíli opilý a žárlivý Thomas, který se zpevněnými rameny na Vladka nastoupil jako šelma, která velkými gesty chce vzbudit strach. Jeho úkolem bylo zastat se Martina, avšak svým křikem přehlušil i Vladka, do kterého posléze několikrát strčil, dokud nezasáhli ostatní soutěžící včetně Martina, kteří oba kohouty od sebe oddělovali. Vladko se ovšem Thomase nebál a důrazně mu to dával najevo. Romana se ujala Thomase a snažila se mu domluvit, aby neudělal chybu, které by mohl litovat. To rozčílilo Evu a Nikol, které okamžitě vystartovaly na Romanu, jejíž počínání nedokázaly pochopit. Eva v té chvíli začala křičet i na Martina, kterého kvůli provokacím považuje za ubožáka, avšak ten si z jejích rad nic nedělal a začal ji parodovat, což ji ještě více rozlítilo. Poté, co se situace zklidnila a mikroporty po šoku opět začaly pracovat, někteří soutěžící prohlásili, že se Thomase ve vile bojí.