VyVolení 2013: Den dvanáctý – Dvě zúčtování v jednom dni

vyvoleni-2013-zuctovani-1

Foto: VyVolení-2013.cz

Dvanáctý den v reality show VyVolení 2013 byl ve znamení Zúčtování. Pojďme si opět shrnout, co vše jsme viděli ve dvanáctém díle na Prima Love.

– Rozcvičku měl na starost El Nino, který měl za úkol rozcvičit ostatní protihráče v rapperském stylu.

Thomas a jeho ovce se snažili již od rána vymyslet strategii, jak zajistit, aby El Nino dostal nejvíce palců. Thomas se chce tímto ochránit před pátečním vyřazením.

– Thomas, který se pohádal předchozí den se Zdeńkou kvůli její líbačce s ženami ve vile, stáhl ocas a přišel se smutnýma očima za Zdeňkou. Jí se omluvil a snažil se jí přesvědčit, že jeho vulgární chování bylo pouze z lásky, kterou k této mladé dívce cítí. ,,Čím více máš někoho moc rád, tím se člověk více naštve,“ odůvodňoval Thomas Zdence své noční nevhodné chování. Thomas stále nerespektuje jinou orientaci než heterosexuální a považuje se za oběť ve vile: ,,Jsem raněná srna,“.

Pavlína a Mirka si myslí, že jakmile vyjdou ven, nikdo s nimi již nepromluví a zůstanou na věky samy. Nikola jejich názor vyvrací: ,,Každá žena je svým způsobem bisexuální, je to normální,“. Nikola tímto názorem dívky uklidnila.

– Thomas nakonec Zdeňku překecal. Ta bude večer hlasovat pro El Nina, čímž zachrání jak Thomase, tak i Martina.

VyVolení si zahráli na housenky. Každý soutěžící se obalil igelitem a ten, který se dostal na hlíněném podkladu nejdříve do cíle, vyhrál. Soutěž pobavila všechny obyvatelé vily, kteří tímto na chvíli zapomněli na včerejší noční incident mezi Vladkem a Thomasem.

Romana během dne masírovala mužskou část vily a během masáže si potvrzovala svou roli uklidňovače, kterou předvedla na Thomase během předchozího večera. ,,Za svůj život jsem se naučila, jak mluvit s muži, proto se mi podařilo uklidnit Thomase,“.

VyVolení si měli do večerního Zúčtování říkat zdrobnělinami, aby se dusno ve vile na chvíli rozplynulo.

– Večer dvanáctého dne již patři Zúčtování, ve kterém byl zvolen El Nino (podrobnosti o tomto přímém přenosu zde). Štáb i Tereza Pergnerová byli výsledkem tohoto palcování zklamáni, VyVolení tak museli udělat Zúčtování nové, které sice nebylo oficiální, ale mělo ukázat pravou podobu palcování. V tomto druhém Zúčtování se hlasovalo následovně: Martin dal Evu, Eva dala Thomase, Láďa dala Thomase, Mirek dal Thomase, Nikola dala Thomase, El Nino dal Evu, Vladko dal Thomase, Zdeňka dala El Nina, Eva dala Thomase, Pavlína dala Thomase, Romana dala Pavlínu, Mirka dala Thomase, Thomas dal Lucku. Výsledek tohoto Zúčtování nanečisto pochválil superboss Petr Zvěřina: ,,Takthle to mělo vypadat,

– Na závěr dne si VyVolení uspořádali párovou taneční soutěž, kterou vyhrála Lucka s Láďou.


Již dnes nás čeká první Výzva reality show VyVolení 2013, ve kterém si El Nino bude vybírat svého soupeře. Přímý přenos s Terezou Pergnerovou startuje ve 20:15 na TV Prima.