VyVolení 2013: Den dvacátý třetí – Láďa si znepřátelil vilu

vyvolení 2013 ladislav jandik

Foto: VyVolení-2013.cz

Ladislav Jandík si v reality show VyVolení 2013 pomalu ale jistě kope svůj vlastní hrob. Aspoň to si myslí obyvatelé vily. Pojďme si společně zrekapitulovat, co vše se událo 23. dne ve vile.

– Dnešní rozcvička byla ve stylu francouzského filmu Piti Piti Pa.

VyVolení si našli novou zábavu ve vile, a tou jsou zdravotní ušní svíce, které se využívají jako podpůrná léčba zdravotních problémů spojených s ušními dutinami. Nejméně otevřená tomuto procesu byla Mirka, které jsme její nedůvěru v tuto metodu mohli vyčíst z tváře.

– Do vily dorazil Emil Zajac, který VyVoleným oznámil, že dostal od produkce žolíka. Všichni VyVolení byli z jeho příchodu nadšení. Jediný, kdo při pohledu na Emila nebyl příliš nadšený, byl Vladko. Tomu se ihned vrátily vzpomínky na první řadu. Z podprahového hlediska Vladkovi vadí, že ostatní VyVolení přisedli k novému Emilovi a hltali jeho „rozumy“, přičemž to byl právě Vladko, který celou první řadu vyhrál a měl tak největší zkušenosti s touto vilovou show. Vlado se tak cítil přehlížený a odešel raději do ložnice za doprovodu několika ostrých vět, které si s Emilem navzájem vyměnili.

– Soutěžící si odpočinuli u sehrání němé grotesky. Nejvíce si to užil homosexuální Láďa, který si mohl v rámci scénky na sebe obléct ženský šat.

– Po grotesce už ovšem Láďa lehce vystřízlivěl, a to tehdy, když si měli VyVolení zvolit největšího taktika. Martin ve vile již není, a tak musí někdo převzít jeho roli. Tím, na koho se nyní většina soutěžících zaměřila, byl Láďa, který je dle slov ostatních zákeřný hráč, od kterého nikdo neví, co má čekat. Láďa byl včera označen za predátora, a to z toho důvodu, že hlasoval proti Evě při posledním Zúčtování. Mladý panic se před vstupem do vily netajil tím, že sleduje zahraniční reality show Kdo přežije, ve které se hraje velmi silně taktická hra. Láďa chtěl přenést tento styl hry do českého prostředí, jeho záměr ovšem nevychází. Ženské osazenstvo vily ho považuje za největšího taktika ve vile a chce ho v úterý vyřadit. Jako první s tímto plánem přišla Nikola, Pavlína a Mirka.

Zdenka přiznala Thomasovi, že si s ním hraje pouze z důvodu, že nemá ve vile žádný jiný výběr. To se Thomase dotklo.

Romana měla zaražené prdy a tak musela do nemocnice.

Už zítra nás čeká v pořadí třetí Zúčtování reality show VyVolení 2013, ve kterém se bude nejspíš rozhodovat mezi Thomasem, Romanou a Láďou.