VyVolení 2013: den dvacátý první – Lucie se stříhá

vyvolení 2013 lucie ostříhaná

Foto: VyVolení-2013.cz

21. den ve vile patřil především Lucii, které televizní produkce věnovala v rámci včerejší rekapitulace největší prostor. Co vše se tedy událo ve vile? Rekapitulace 21. dne reality show VyVolení 2013 je tu.

– Hned ráno na VyVolené čekala retro rozcvička. Soutěžící dostali od produkce sokolské cvičební oblečky. Kromě cvičebního úboru dostali VyVolení i cvičební nářadí, role předcvičitele se zhostil Vladko, který se nikdy netajil svým velkým zájmem o historii České republiky.

– Rozepře mezi Romanou a Lucii nabírají stále silnější rozměr. Lucie nemůže Romanu už takřka cítit. Hned ráno se obě ženy do sebe opět pustily. Lucie byla navíc podrážděná i kvůli zubnímu kazu, který ráno v koupelně našla, zubní nález tak jenom přispěl k ranní ostré výměně názorů.

– Lucie kromě Romany nemůže pomalu ale jistě vystát i Láďu, který se dle slov mladé cvičitelky psů mění ve vile takovým způsobem, že už vlastně an neví, co od mladého panice čekat. Odtažité chování Láďu samozřejmě mrzí a tak přemýšlí, jak se má nyní k Lucii chovat.

VyVolení si měli nakreslit českou vlajku a následně ji pověsit. Tento zcela jednoduchý úkol opět přinesl rozepře, tentokrát mezi Vladkem a Thomasem, kteří se neshodli v tom, na jaké straně má být ve svislé poloze bilá a červená vlajková barva.

– Lucie měla celý den špatnou náladu a tak potřebovala impuls, který by jí přiměl se opět dívat na život ve vile radostnýma očima. Ten impuls ji přinesl Martin, který ji navrhl z legrace ostříhání do hola. Lucie se nápadu ihned chytla a stačilo pár chvil a ve vile se již promenádovala s klučičím sestřihem.

Martin během dne vyzvídal, co má zúčtovaná Eva večer v plánu, VyVolené totiž čekala v pořadí druhá Výzva.

– V rámci Výzvy Tereza Pergnerová dovolila Nikol, aby k ní promluvily do zpovědnice mamka s její sestrou (která rovněž soutěžila v Hotelu Paradise). Nikol těchto pár vteřin natolik rozbrečelo, že se musela jít vyplakat do ložnice. Oporu v emočně nabitém večeru jí dělaly Mirka s Pavlínou.

Eva si do duelu vybrala Martina. Tomáš si myslel, že Vladko pouze zmanipuloval Evu, aby odstranila člověka, kterého on osobně ve vile nejvíce nesnáší. Záběr Vladka v posteli s Evou po skončené Výzvě ovšem odhaluje, že Vladko o výběru Evy neměl nejmenší ponětí.

VyVolení si na závěr dne skočili do bazénu, do se opět nezúčastnil byla klasicky Zdeňka s Thomasem.