VyVolení 2013: den dvacátý druhý – Vladkovci vs Castellovci

vyvoleni-2013-thomas-castello-rekap

Foto: VyVolení-2013.cz

Co vše se událo v rámci 22. dne v reality show VyVolení 2013? Přinášíme opět náš „rychlorekap“.

– Produkce pustila VyVoleným hned ráno zamilované písně, které je měly přinutit vstát tou správnou nohou.

– Hned po probuzení přišel úkol – dnešní rozcvička musí být bez mluvení. Nejvíce trpěla samozřejmě Romana.

VyVolení si vylosovali čísla, přičemž vždy vyšší číslo mohlo rozkazovat tomu nižšímu číslu a naopak to nižší číslo muselo to vyšší číslo poslouchat. Jedničku si vytáhla Mirka a dvojku Martin, který nutil Nikol s nižším číslem tancovat v prádelně či se svlékat v ložnici do spodního prádla.

Eva a Vladko měli za úkol předvést erotický tanec ve sprše. Vladkovi se nejdříve tento úkol moc nelíbil, avšak po chvíli přemlouvání se nechal přeci jenom ukecat a už se vlnil ve sprše s vysmátým obličejem.

Thomas opět nesplnil úkol a tak mu musela Mirka vymyslet trest. Mladá lesbička se šla do ložnice nejdříve poradit se svou přítelkyní Pavlínou, přičemž následně obě dívky rozhodly, že trest musí být pro Thomase dostatečně silný a ponižující. Vymyslely tak nálepku se slovem ODPAD, který Thomasovi nalepily na čelo. Tento trest se dotkl Romany, která sice neměla s trestem nic společného, ale i tak byla nejvíce slyšet. Thomas nad trestem naopak mávl rukou.

VyVolení byli rozděleni na dva tábory – predátoři a oběti. Oba tábory byly od sebe odděleny. Predátoři byli ve vile, oběti byly posláni na terasu. Zatímco predátoři se ve vile nudili, oběti v čele s Vladkem vymýšleli na terase legrace.

– Thomas měl za úkol uvařit všem VyVoleným. Jeho trucovitost se ovšem projevila i v jídle, kdy svým ovečkám udělal pizzu, zatímco Vladkovcům dal pouze párky. Tento úkol naprosto rozzuřil Nikol, kterou jsme viděli vůbec poprvé takhle rozčílenou. Do ostrého střetu s Nikolou nešel nikdo jiný než opět Romana.

– Závěr dílu již patřil duelu, ve kterém Eva vítězně porazila Martina. Castellovci tak dostali výprask. Vladkovci vedou 1:0. Uvidíme, zda se skóre ponese ve stejném duchu i následující týden.