VyVolení 2013: Den dvacátý devátý – Vladkoland stále bez porážky, Thomas zůstal sám

vyvolení 2013 ladislav jandik

Foto: VyVolení-2013.cz

Pojďme se společně podívat, co vše se událo 29. den ve vile VyVolených, který se nesl ve znamení Duelu.

– Rozcvička byla pojata formou tantrické masáže pro obě duelantky. Zdeňka se dočkala i poněkud odvážnější praktiky a to za pomoci Romaniných ňader.

– Pepa konečně našel svoji roli ve vile, bude Ládíkovým rádcem. Nováček ve vile Láďovi radil jak být sebevědomější a ráznější. Následně začal vyzvídat u Zdeňky, co vše má umělé a kolik ji tyto procedury stály. Cena se prý vyšplhala nad 70 tisíc korun. Lucce se ale jeho chování příliš nelíbilo, podle ní se nechová slušně.

Vladko a Thomas plnili roli vědmy a ostatním VyVoleným věštili budoucnost. Pánové se navštívili i vzájemně a jejich společné chvíle se zvrhly v debatu o tom, proč se vzájemně nemají rádi.

– Další úkol byl tvůrčí a VyVolení měli namalovat své pocity ve vile. Následně měli hádat, kdo jaký obrázek namaloval. Nejčastěji jsme se dočkali protikladných kreseb, kdy soutěžící svůj pobyt hodnotili na jednu stranu pozitivně a na druhou negativně. Romana zavzpomínala na rodinu a opět se rozplakala. Ačkoliv štáb VyVoleným dává úkoly jako záminku pro rozehrání situací mezi účastníky show, Nikol je vnímá jako svatou povinnost a pro jistotu namalovala obrázky dva. Tím druhým, který znázorňoval dojmy člověka, jenž chce všechny ostatní VyVolené zabít, chtěla své protihráče z legrace zmást. A povedlo se, Romana obrázek vnímala jako vzkaz od již vypadnutého Martina.

– Odpoledne debatovali na terase Thomas a Eva o Zdeňce. Eva vysvětlovala, proč ji přirovnala ke shnilému pomeranči, Thomas se poté Zdeňky pochopitelně zastával. Obdivuje na ní, že je přirozená a narozdíl od Nikol nehraje na kamery.

– Dalším úkolem byla hra na fotbalové fanoušky. Jakoby Zdeňka vytušila, že čeští diváci mají raději plniče úkolů a ne ty, kteří se jim věnují dle aktuální nálady, a rázem se do své role vžila tak, že všechny ostatní zastínila.

– Obě dívky se měly připravit na svůj Duel a s oblékáním a líčením jim měli pomoci jejich největší nápadníci. Zdeňce pomáhal Thomas, Nikole Pepa. Duelantky se ovšem nakonec stejně upravily samy.

– Vladkoland a Thomasovci řešili nadcházející Duel a své šance. Zatímco Eva, Pavlína a Mirka uklidňovaly Nikol a sebevědomě prohlašovaly, že je Zdeňka bez šance, poslední dva zástupci Thomasovců byli nejistí. Podle Thomase a Zdeňky Nikol vyhraje díky účasti v předchozích reality show, které ji vybudovaly silnou základnu. Thomas Zdeňce navíc slíbil, že pokud vypadne, vezme si do příštího Duelu Vladka, aby mohl jít ihned za ní. Zdeňka mu radila, aby bojoval a nad takovými věcmi nepřemýšlel.

Lucka v době Duelu přemýšlela nad tím, jak budou soutěžící postupně vypadávat. Podle ní diváci stojí pouze o kladné postavy a z vily příště odejde Thomas, následovaný Romanou a jí samotnou.

– Následoval páteční Duel, jehož výsledek známe. Televizní diváci i nadále nechávají čistý štít Vladkolandu a opět vyřadili jednoho z Thomasovců. Na nečekaný zvrat si tedy ještě stále musíme počkat. Zdeňka vilu opustila a Nikol si to za tradičního pátečního průběhu namířila zpět do vily, kde se opět radoval Vladko, Eva, Pavlína a Mirka, zatímco Thomas byl smutný. Vladkoland – Thomasovci 3:0.

– Ještě než si Thomas naplno uvědomil situaci, do vily dorazil speciální host, kterým je excentrický redaktor Blesku Thomas Kruchina. Slavící Vladkoland ho okamžitě přivítal a především Vladko z něho měl oči doslova zalité zvědavostí a radostí. VyVolení mají zatím dojem, že se jedná o nového soutěžícího, načež si Thomas postěžoval, že mu štáb za soupeře posílá samé gaye.

– Thomas během posledních slov Zdeňky přes obrazovku vypadal poměrně klidně, to se ovšem proměnilo v následujících minutách. Zatímco ostatní slavili Nikolin návrat, on zalezl do své postele a po chvíli k údivu všech začal utápět své dlaně v slzách. Thomase odchod milované Zdeňky natolik ranil, že se odmítl připojit k ostatním, což další VyVolené donutilo k myšlence, jestli jej nemají jít utěšit. Tento nápad vyřkla Nikol, Vladko byl proti a jediný, kdo tak nakonec učinil a za Thomasem přišel, byla Lucka.

– Thomas se později připojil k ostatním na terasu, kde jej pro změnu začala chlácholit Romana. Thomas si postěžoval, že z vily zatím odcházejí pouze jeho oblíbenci. Vladkoland má zatím stoprocentní podporu diváků, ne každý z nich je ovšem s průběhem tohoto týdne spokojen. Mirka lituje, že svým palcem rozhodla o osudu Zdeňky a raději by viděla odejít Thomase.

– Před ulehnutím do postele Thomas slíbil, že bude bojovat. V koupelně namaloval Zdeňce na okno srdce s nápisem T + Z a usnul s její podprsenkou v náručí.