VyVolení 2013: Den devátý – El Nino nezvládá uzavřený prostor

VyVolení 2013 El Nino

Foto: vyvoleni-2013.cz

Vladko si začíná rozumět s Evou. Uvažuje o tom, že se přestěhuje do nové ložnice. Eva by ho ráda měla u sebe a tak ho v této variantě podporuje.

Pavlína a Mirka spolu laškují v ložnici. Plácání po zadku, šťouchání se a objímání je u této dvojice na denním pořádku.

Zdeňka a Thomas spolu stále flirtují. Thomas opět o něco pokročil a tentokrát hladí Zdeňku po těle nejen v noci, ale i během dne. Thomas bere Zdeňku jako ostrov v moři. Nebýt Zdeňky, tak by se Thomas prý ve vile utopil. Zdeńce chybí hlubší fyzický kontakt, ráda by se líbala.

Zdeňka slyšela, jak Vladko v posteli pochválil Láďovi jeho oči. ,,Ty máš krásné oči, ty jsi krásný kluk, ty máš kouzlo,“ paroduje Zdeňka Vladka.

Romana působí na ostatní obyvatelé vily jako typický schizofrenik – chvíli se směje, pak zase brečí. Starší žena má neustálé problémy s respektem ve vile, a to i přesto, že je tento týden bossem vily. Stěžuje si, že jí nikdo ve vile nemá rád, ačkoliv je venku oblíbená a každý ji tam prý projevuje lásku. ,,Vyhecuj se,“ radí Romaně Vladko, který následně Evě a Láďovi přiznal, že lituje toho, že Romanu zvolil jako bosse.

– Kromě Vladka si s Evou rozumí i Láďa. Eva mu pochválila jeho charakter.

– Romaně se stýská po dětech, štáb ji tak poslal pět trpaslíků, se kterými si může povídat. VyVolení si trpaslíky pokreslili barvami a umístili do různých koutů vily.

– Trpaslíci hrají ve vile roli minizpovědnice. Každý VyVolený si může vybrat trpaslíka a vylít mu své srdce. Vladko se trpaslíkovi svěřil s tím, že mu vadí, že není ve vile sám sebou. Evě vadí Romana. Zdeňce chybí ve vile facebook, televize a počítač.

Martin neustále porušuje pravidla a tak nastal opět hromadný trest. VyVolení musejí odnést všechny své fotografie do zpovědnice. Nejvíce se to dotklo Zdeňky, která se šla vybrečet na záchod. ,,Já to vyhraju,“ věří si Zdeňka.

El Nino špatně snáší uzavřený prostor ve vile. Mladý rapper se přiznal, že má klaustrofobické sklony. Thomas navrhl řešení, že by se mohl nechat El Nino v úterý vypalcovat a do duelu by si vzal Vladka. El Nino by tak porazil toho nejsilnějšího hned v úvodu.

Lucie se v ložnici rozplakala. Lituje svého rozhodnutí jít do vily, které vidí jako sobecké, jelikož nechala doma všechny své zvířata. Chvíli podporu ji projevil jak Vladko, tak i Thomas.

Pavlína měla svátek, a tak ji štáb připravil prostor pro operní vystoupení, během kterého Vladko dostal svůj první letošní záchvat smíchu.