VyVolení 2013: Den desátý – flaška

vyvolení 2013 lada vladko pusa

Foto: vyvoleni-2013.cz

Co vše se událo v reality show VyVolení 2013 v rámci desátého dne?

– Hned ráno dostali VyVolení úkol napodobit své spoluhráče, většina soutěžících se ihned chytla chůze Thomase a začala jí patřičně parodovat.

– Štáb oznámil VyVoleným, že v minulém dni neodevzdali všechny fotografie, což bylo důsledkem trestu za porušení pravidel. Někdo z VyVolených měl u sebe stále nějaké fotografie. Ze všeho nejdříve to vypadalo, že tím černým Petrem byla Lůca, která si nechala nakreslený obrázek žáby, tou hříšnicí se ovšem ukázala Nikol, která zapomněla na fotografie ve své peněžence.

– Dnes se o oběd staral Vladko společně s El Ninem. museli u toho veršovat.

– Ve vile se volila citlivka vily, byla jí zvolená Romana. Ten, kdo se k ní přiblíží na vzdálenost jednoho metru, tak ji musí dát pusu.

Thomas neustále řeší soukromí nově příchozí Mirky a Pavlíny. Už si dokonce všiml, že mají holky stejné prstýnky. Thomas obchází všechny další VyVolené a o svém zjištění je patřičně informuje.

VyVolení si zahráli scénku Polednice. Vladko se tohoto úkolu nezúčastnil, jelikož se urazil poté, co Romana přinesla praktičtější způsob, jak tuto scénku sehrát. Pro Vladka je vidno divadlo citová záležitost.

– Thomas neustále porušoval pravidle ohledně vynášení informací zvenku, a tak přišel o svou postel. Nyní již spí na zemi.

– Někteří VyVolení dostali od fanoušků této reality show přezdívky. Romana je Růžena, Mirka s Pavlou jsou bachařky, El Nino je Jenda Benda, Thomas je Velký buldok, Martin je Malý buldok. Mirek je Bulda tři, Vladko je Vladko, Zdeňka je štrůdl a Eva je Hrabětová. Někteří VyVolení s těmito přezdívkami souhlasili, někteří ne, každopádně všichni museli za tyto své přezdívky fanouškům do kamery poděkovat.

– Večer desátého dne patřil módní přehlídce. Ženy měly na imaginárním molu předvést nejdříve ženu do nepohody a následně sexy ženu. Mužské osazenstvo vily hodnotilo pomoci kartiček s čísly. Nejvíce hlasů dostala Lůca a Romana.

– Po módní přehlídce se ještě hrála flaška, ve které si VyVolení sdělovali intimnosti. Nejvíce se otázky stočily opět na Mirku a Pavlínu, které neustále hlodají v hlavách ostatních soutěžících. Z flašky jsme v denní rekapitulaci viděli pouze málo. Kdo sledoval online kamery, tak ví, co vše na sebe VyVolení prozradili a kdo s kým se všechno líbal (například Láďa s Vladkem). Podrobnější scény uvidíme v neděli v Noční show.