VyVolení 2013: Den čtvrtý – Nikol na dně (27.8.2013)

VyVolení 2013 - Nikol Trojanová

Foto: VyVolení-2013.cz

Čtvrtý den v reality show VyVolení 2013 přinesl pokračování situace s opilou Nikol Trojanovou, která v noci z neděle na pondělí vykonala svou potřebu na koberec v ložnici vedle postele. Příběh kolem Nikol ovšem nebyl jedinou náplní čtvrtého sestřihu z vily. Je tady opět náš rychlorekap.

Nikol se ihned po ranním probuzení dozvěděla od Lucky, co v noci provedla. Nejdříve tomu nechtěla sama věřit. ,,Tohle bych neudělala,“ řekla Lucce. Hned na to si vzala hadr a začala svůj noční pozůstatek po sobě uklízet.

Nikol ve zpovědnici řekla, že ji to mrzí. Nikdy podobnou věc údajně v minulosti neudělala. Nejvíce ji mrzí, co na to řeknou venku lidé, hlavně známí a rodina. Nikol prohlašuje, že ji mamka dobře vychovala a o to více si uvědomuje, jakou ostudu si uřízla.

Thomas v noci slyšel, že něco v ložnici teče, zeptal se tak hned ráno Nikoly, co je to za flek, který je v ložnici takřka nepřehlédnutelný. ,,Neřeš to, flaška se rozlila,“ odpověděla nervózně bývalá účastnice Hotelu Paradise.

– Nikol nechce přiznat ostatním obyvatelům, co v noci provedla. Její tajemství tak znají pouze Lůca, Vladko, Martin a nejspíš i Zdeňka, která Nikol vždy benevolentně zachraňuje při slídivých otázkách na mokrý flek na koberci.

VyVoleným dnes vařil Vladko, k sobě si vzal Lucku, se kterou si zatím rozumí ve vile nejvíce. Během vaření rozebírali aktuální situaci ve vile – konkrétně Thomase a jeho taktiku ovcí. Vladko je vděčný, že si má s kým o těchto věcech popovídat.

Láďa se nechal ostříhat. Ačkoliv přiznal, že mu to sluší více, chtěl si nechat vlasy až na záda. Třeba příště.

VyVolení dostali úkol, konkrétně tedy Martin, který neslíbil to, co prohlásil v medailonku. V něm řekl, že ve vile udělá pořádek. Martin tak dostal na hodinu od produkce roli bosse, která mu má pomoci se více ve vile projevit a vyklouznout tak z role tichošlápka. Úkol ovšem nesplnil. Martin nic nepředvedl a zůstal stejný jako před úkolem. VyVolení tak dostali hromadný trest a to zkušební Zúčtování, ve kterém všichni označili Martina jakožto člověka, se kterým již nechtějí být dále ve vile. Vladko jako jediný dal palec Thomasovi. Martin dal palec Nikol a Thomas Lucce.

– Martin, který získal nejvíce palců, si měl sbalit okamžitě všechny své věci. O jeho osudu ve hře hlasovali zbylí soutěžící. Lucka a Zdeňka hlasovali proti Martinovi, zbylí hráči hlasovali pro zachování Martina ve vile. Mladý podnikatel tak ve vile setrvává.

– Vladko má ponorku, velmi těžko drží své nervy na uzdě. Pifku má na Thomase a Martina, které nemůže pomalu ani cítit. Vítěz z první série si dokonce musel sednout ven, aby napjatou atmosféru vydýchal. Thomas se Vladka nebojí: ,,Když na mě bude řvát, budu na něho řvát taky„. Nikola má na pány svůj názor: ,,Prostě si oba potvrzují pozice„.

– Už dnes uvidíme, jak Vladko nakonec své pocity už dále nedokázal potlačovat. Příliv obrovské energie šel tak konečně ven. Upoutávku na dnešní hádku můžete vidět zde. Rekapitulace pátého dne reality show VyVolení 2013 můžeme sledovat dnes večer ve 21:20 na Prima Love.