VyVolení 2013: den čtrnáctý – Thomase by zachránilo vyzvat Martina

VyVolení 2013 Thomas Castello

Foto: VyVolení-2013.cz

Čtrnáctý den ve vile přinesl atmosféru před první Výzvou.

– Hned ráno dostal superboss Petr Zvěřina za úkol během minuty vytáhnout všechny VyVolené z postele na terasu a udělat poctivou rozcvičku. Pro některé VyVolené byla rozcvička až moc velký extrém. Nekvalitní rozcvičku přiznal i bývalý kulturista Thomas Castello, pro kterého byly ranní aktivity neproduktivní, jelikož jim nepředcházela pořádná snídaně.

VyVolení se měli divákům omluvit za porušování pravidel. Za tuto omluvu jim bude umožněn opět vstup do bazénu a vířivky. VyVolení se po delších diskuzích nakonec dohodli na konečné omluvné básničce, kterou jednohlasně vyřvali ven z vily.

Lucka a Vladko opět probírali ostatní soutěžící ve vile. Vladko si myslí, že pokud by Lucka vyzvala Thomase, tak by se vrátila. Stejnou věc si myslí i Lucie. Vladko dodává, že jedinou šancí, jak by se mohl Thomas vrátil zpět z duelu je, kdyby si vzal Martina.

– Vila zažila opět jeden z těch větších úklidů pod vedením Nikol, která měla následně určit největšího bordeláře ve vile. Tou byla zvolena Eva, která má sice největší skříň, ale přitom tam má prý největší bordel.

Láďa se snažil přesvědčit El Nina, aby si vzal do duelu Romanu místo Vladka.

Romana měla opět výlev emocí při stočení diskuze na mrtvého trpaslíka, kterého ostatní VyVolení obětovali kvůli porušení pravidel.

– Ve vile proběhlo soudní líčení. Obžalovaný Thomas byl nařčen za třech věcí – agresivní chování, nemluvení pravdy a hraní si na něco, co ve skutečnosti není. Soudce byl Petr Zvěřina, žalobce byla Nikol, obhájce byla Romana a svědkové byla Lucie, Vladko a Mirka.

– Romana začíná být proti Vladkovi. Myslí si, že je Vladko skutečně moc negativní a souhlasí s Thomasem, když říká, že Vladko káže vodu a pije víno. Je vidno, že Romana začíná být až příliš velká kamarádka s Thomasem.

– Závěr dílu patřil první výzvě, kdy si El Nino vzal do duelu Vladka. Prostor dostal i kousek z přímého přenosu, kde Mirka s Pavlínou přiznaly svou sexuální orientaci.

VyVolení si na závěr dne ještě zarapovali pod vedením El Nina.


Další rekapitulace reality show VyVolení 2013 startuje dnes ve 22:20 na Prima Love.