VyVolení 2013: Den 78 – Dělá Vladko to stejné, co Thomas?

vyvolení 2013 12-11-2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Pojďme si zrekapitulovat, co se stalo během sedmdesátého osmého dne ve vile reality show VyVolení 2013? Pojďme si opět připomenout to nejzajímavější.

– Hned ráno pustil štáb soutěžícím novou píseň VyVolených, kterou pro ně složil jeden z fanoušků. Pavlíně se píseň líbí, Eva si stále myslí, že se v ní zpívá i o ní, konkrétně o jejím těle, přitom to není pravda, o Evě se v písni vůbec nezpívá. Vladko ani Romana nestíhají rozumět textu, takže si pouze domýšlí, o čem se tam může zpívat. Pokud jste ještě neslyšeli tento song, můžete tak učinit zde.

– VyVoleným si písnička natolik líbila, že si ji pozvěpovali během dne. Musíme přiznat, že refrém je skutečně chytlavý.

VyVolení si zkoušeli jazykolamy. Romana během nich přiznala, že neví, co to je kyklop. Všichni se během ústního tréningu rozčilují.

– Zatímco Vladko šel do zpovědnice, ostatní VyVolení začali s lehkým drbáním. Podle většiny VyVolených se Vladko zachoval vůči Regíně špatně. Vladko si totiž stěžoval, že se Thomas snažil vytahovat špinavé prádlo z minulosti, a přitom to stejné prý dělal Vladko Regíně.

VyVolení se z nudy rozhodli, že si udělají pusinkový den.

– Úkoly dnešního dne měli na starosti sami soutěžící. Lucie vymyslela vietnamskou tržnici, během které se prodávala například sponka Regíny. Ačkoliv si Romana takticky nashromážďovala nejdražší věci, vyhrála nakonec Lucie, která získala za odměnu bonbóny, soutěžící se měla rozdilat tak, jak by se rozdělila s pěti milióny korun. Vladko tak dostal pouze půl bonbonu. Eva na něho křičela: ,,Doma už máš jedenáct,“.

– Vladko vymyslel lehce jednodušší úkol, jeden soutěžící měl zavázané oči a ostatní měli začít kukat, slepý hráč měl následně rozhodnout, kdo zrovna kukal. Nikdo z VyVolených tenhle úkol moc nechápal.

– Romanin úkol obsahoval vilovou zoo. Honza byl opice, Eva plameňák, Vladko lev, Pavlína medvěd a Romana vorvaň. Lucie byla průvodkyně zoo.

– Eva zadání štábu nepochopila, a tak místo dopisu pro VyVolené napsala dopis pro štáb. S trochou zdržení nakonec stihla svůj vlastní úkol vytvořit, avšak musíme uznat, že Evin úkol byl snad nejchaotičtější ze všech. Nejdříve se jednalo o schovávání papírku ve vile. Ostatní soutěžící je měli za úkol najít. Romana v rámci úkolu zatančila s Honzou hříšný tanec. Vladko osahával VyVoleným nohy a měl zjistit, čí jsou to nohy. Největší kopanec udělal u Pavlíny, u které si myslel, že to jsou nohy Honzy, jelikož nebyly oholené. Honza následně polil Evu vodou, protože si to Eva sama přála.

– Pavlínin úkol bylo vylovování pomerančů z bazénu. Vladkův zase úkol s názvem „buzerátor“, kdy ve vile zavládl přísný režim. Naopak Honzův úkol byl typicky teenagerovský, ze skleniček si vytvořil branky a VyVolení se měli pomocí míčku do těchto hrníčků trefovat.

– Štáb poslal na závěr všem VyVoleným za odměnu čepice jako poděkování za celodenní spolupráci.


Již dnes nás čeká neobvyklé Zúčtování reality show VyVolení 2013, kdy bude Zúčtování a Výzva v jednom dni. Pokud o této skutečnosti ještě nevíte, přejděte do článku zde.