VyVolení 2013: Den 77 – Vladko si je jistý svým vítězstvím

vyvolení 2013 11-11-2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Do včerejší Noční show reality show VyVolení 2013 měla dorazit Regína Holásková, ta ovšem na VyVolené dočista zanevřela, a tak ji ve studiu nahradila Zdena Regína, která se minulý týden dobrovolně rozhodla ukončit svůj pobyt ve vile. Kromě Noční show jsme viděli i rekapitulaci 77.dne. Co vše se přihodilo?

– Hned ráno čekala na VyVolené drsnější rozcvička, na kterou nebyli VyVolení po týdnech lenošení příliš zvyklí. Nejhůře situaci zvládala Romana, které náročný běh nedělal dobře.

VyVolení se po dvou a půl měsících ve vile zvážili. Nejvíce přibrala Lucie a Pavla. Lucie byla označena za buřtíka vily, což se ji stejně jako před pár týdny označení „Smraďoch vily“ dotklo. Lucii se na terase spustil pláč, mladá cvičitelka psů totiž za dva měsíce přibrala jedenáct kilo.

Vladko, Lucie a Romana byli večer spojení se Zdeňkem Polreichem v rámci pořadu Česko vaří s Polreichem (o tomto propojení jsme psali zde a zde). Propojení VyVolených přineslo kuchařskému pořadu dvojnásobně větší sledovanost.

Vladko během vaření v přímém přenosu několikrát vybuchl, rozčilovalo ho vypadávání kontaktu se studiem, které bylo přenášeno sluchátkem do jeho ucha.

– Romana si myslí, že Vladkové výbuchy jsou zbytečné a někdy až přehnané. Stejnou věc si myslí i Eva.

VyVolení dostali do vily názory fanoušků na jejich osoby. Vladko je dle tohoto dopisu sebestředný a snaží se svalovat pozornost neustále na sebe. Pavlína je údajně neustále přichycena na zádech Vladka. Romana je vztahovačná a Lucie neustále jenom spí a jí.

– Vladko během schůze v obývacím pokoji přiznal, že si přeje, aby se ostatní vyházeli mezi sebou. Vladko tak začíná přemýšlet takticky. Pavlína po tomto prohlášení prozřela a začala si uvědomovat, že Vladko není ve vile za účelem získání přátel, ale kvůli výhře.

– Pavlína si myslí, že výhra Vladka neudělá šťastného. Když se to nepodařilo 11 miliónům, tak se to nepodaří ani pěti.

– Ve vile vznikla hádka mezi Romanou a Vladkem. Romanu mrzí, že si je Vladko tak jistý svým vítězstvím. Na Romanu a ostatní obyvatele vily to působí namyšleně. Vlado přiznal, že mu dělá dobře, když ho diváci mají rádi o opěvují.

– Romana se jako jediná ze soutěžících pustila do hádky s Vladkem. Romaně tak nedělá problém říct do očí, co si o druhém skutečně myslí (oproti ostatním, kteří si to nechávají v sobě, nebo si to říkají za zády Vladka).Dnes spustíme další hlasování ankety Popularity Poll pro 11.týden. Pokud chcete podpořit svého favorita v reality show VyVolení 2013, můžete tak učinit po 16. hodině zde.