VyVolení 2013: den 66: Nikol ukázala, že skutečně neumí prohrávat

vyvolení 2013 vyvolení online 31-10-2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Co přinesl 66. den v reality show VyVolení 2013? Pojďme si připomenout ty nejzajímavější okamžiky z tohoto dne.

– Hned ráno se dostal do křížku Jafar s Lucii. Největšímu a zároveň nejmohutnějšímu obyvateli vily vadí, že mu Lucie dává až moc najevo, kdo je ve vile pánem a kdo ne. Jafar si myslí, že to, že je s Vladkem posledními starousedlíky vily, není rozhodující v tom, kdo má ve vile větší práva a kdo ne.

– Po krátké výměně názorů následovala tradiční rozcvička, která byla tentokrát v podání Regíny a Vladka. Oba přizpůsobili ranní rozvičku tanci, konkrétně písním Michaela Jacksona. Pro ostatní VyVolené byla rozcvička lehce namáhavá, jelikož trvala dlouho.

– Jafar dostal úkol opět během dnešního dne vařit. Štáb tak tomuto soutěžícímu jen tak pokoj nedá. Ve vaření mu nepomáhal opět nikdo jiný než Vladko, který Jafarovi radil, jak připravit rizoto.

– Během dne jsme opět viděli hádku mezi Romanou a Lucii. Jedná se o takřka stále stejné věci pořád dokola, nerespekt, neúcta a další morální maličkosti, ze kterých je nafukována stále větší a větší bublina.

– Honza před Zúčtováním začal lehce taktizovat. Myslí si, že pokud by soutěžící „vyprstili“ Jafara u tabule, nebude již mít takovou podporu u diváků jako minulý týden. Benevolentně mu přitakávala u postele Lucie a Pavlína, které obě zvolily u tabule nakonec skutečně Jafara.

VyVolení měli mezi sebou opět v obývacím pokoji upřímnou hodinku. Vladko opět opakoval svou oblíbenou větu, že všem soutěžícím ve vile vidí do karet. Pavlína zhodnotila situaci ve vile tak, že každý soutěžící má svoje plusy a mínusy. Romana přiznala, že se od ostatních stahuje. Regina na Romanin proslov zareagovala názorem, že si za to Romana může sama, jelikož kdyby neustále dokola nemluvila stejné nesmyslné věci, neodpudila by od sebe všechny soutěžící.

– Názor Regíny již Romanu vyprovokoval natolik, že jsme viděli opět další velkou hádku. Tentokrát ovšem né mezi Regínou a Romanou, ale mezi Romanou a Vladkem. Vladka se totiž dotkla věta, že Romana je jen jeho zrcadlem. Romana argumentuje, že všichni ve vile dělají to stejné co Romana, a přitom je osočována pouze Romana. ,,Primitivka,“ zvolal Vladko a šel se uklidnit na terasu do svého křesla. Tam však moc dlouho uklidněný nebyl, jelikož mu Romana byla ihned v patách. Na terase jsme tak viděli duel ve řvaní, který nakonec vyhrála Romana, která Vladka překřičela.

– Všichni VyVolení dostali klubíčka, která signalizovala jejich trápení a starosti. Vladko navrhl obmotat všechny soutěžící těmito klubíčky na základě toho, že každá starost jednotlivce ovlivňuje všechny ostatní ve vile.

– Soutěžící si měli vytvořit kostýmy na noční párty.

– V rámci 66. dne ve vile probíhalo klasické úterní Zúčtování, během kterého pokládala vyřazná Nikol zákeřné otázky soutěžícím ve vile. Nejvíce se dotkla Jafara, kterému vytkla válení se na gauči.

– Lucie se pustila po odpojení Nikol z obrazovky do hádky s Jafarem, kterému řekla, že to, co provádí ve vile není v žádném případě show. O Jafarovi si myslí, že je nejslabší článek a náležitě mu to brzy dokáže.

– Jafar dlouho rozdýchával otázku Nikol. ,,Je to špína,“ řekl v malé ložnici na adresu Nikol, která během pár minut přicupitala zpět do vily v radosti a nenávisti zároveň. Jafara ani nepozdravila a šla se přivítat pouze s lidmi, kteří ji neporazili v duelu.

– Jafar se po uklidnění rozhodl omluvit Lucii a Nikol za svá tvrdá slova. Lucie omluvu přijala, Nikol ne.

– Ve vile probíhala latinskoamerická párty, během které se Vladko poprvé v této sérii opil.

– Opilý Vladko a opilá Romana si zatancovali a vyznali si navzájem sympatie, i přes to všechno, co si dnes během dne vyřvali do tváře.

– Nikol usínala po boku Honzy, který opět po pár dnech ožil při pohledu na Nikolčiné křivky.


Již dnes nás čeká nástup Thomase Castella do vily, které přináší jak obrovské pozitivní, tak také negativní očekávání diváků. Nejkontroverznější postava v historii VyVolených vstoupí do vily dnes v rámci živého přenosu na Prima Love. Sledujte reality show VyVolení 2013 od 20:15.