VyVolení 2013: den 63: Stačil jeden den a Regína je už pomlouvána

vyvolení 2013 vyvolení online 27-10-2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Co přinesla rekapitulace reality show VyVolení 2013, která byla odvysílaná v rámci včerejší Noční show?

– Hned ráno se Zdena probudila značně naštvaná a podrážděná. Trápí ji hned několik věcí najednou, stýská se ji po dceři, elektronická cigareta ji už nechutná (stejně jako zdravé jídlo ve vile) a navíc ji „ukradli“ její jméno. Soutěžící tímto reaguje na příchod Regíny Holáskové, díky které štáb vyzval soutěžící, aby obě Regíny ostatní nazývali již pouze svými občanskými jmény.

– Do vily přišly děti kickboxeři, kteří nejdříve VyVoleným v rámci rozcvičky ukázaly vzájemný souboj, jenž se následně proměnil na nakopání Vladka do holeně a zadku. K dětem se následně přidala i Romana, která v boxovacích rukavicích Vladkovi pořádně nandala.

– Za VyVolenými dorazil po měsíci opět pan doktor Bažant, který opět provedl ve vile individuální prohlídku všech soutěžících. Jafar je stále lehce vyvedený z míry díky výhře nad Nikol v pátečním duelu. Zdenu trápí stále cigaretový absťák. Romana je obsypaná vyrážkami. Pan doktor poradil všem soutěžícím, aby si ve vile našli pro následující vegetariánské dny ve vile jinou berličku než jsou cigarety, alkohol a nezdravé jídlo.

– Ve vile stejně jako v celé České republice probíhaly volby. Vladko jako jediný prozradil koho volil, a to monarchisty. Soutěžící si myslí, že to je jediný politický systém na světě, který stále funguje.

– Jafar byl opět zvolen bossem vily, a to z toho důvodu, jelikož byl v minulém týdnu stále štábem napomínán.

– Zdena již opět chce jít domů. Její ranní podráždění nepřešlo, a tak jí štáb pustil její dceru, která dorazila do zpovědnice i s miminkem. Zdenu tento úkon štábu ještě více rozbouřil: ,,Tohle je psychický teror,“ začala kartářka křičet na adresu štábu. VyVolená by byla nejraději, kdyby každý den mohla jíst řízek, kouřit jako fabrika a vidět svou dceru a rodinu.

– Stačil jeden den a Regína se už dostala do hledáčku ostatních soutěžících, nejvíce ji začala pomlouvat Eva, které vadí, že Regína napomenula její slovník, který během konverzací používá. Eva zmínila, že je jen otázka času než se do Regíny pořádně obuje. Jafar Evu poslouchal a přitakával. Vypadá to, že se bude opakovat opět scénář z první série, kdy si Regína během jednoho týdne znepřátelila většinu obyvatel ve vile.

– Do vily dorazila moderátorka Agáta Hanychová, která poprvé v letošní sérii moderovala Noční show z vily mezi VyVolenými. Agáta přišla do vily s obrovskou porcí chlebíčků, které signalizovaly konec vegetariánského týdne. Za přítomnosti Agáty VyVolení pokřtili Zdenu Regínu na pouze Zdenu. Během křtin skončili všichni VyVolení v bazénu, čemuž nakonec neunikla ani Agáta Hanychová. Po nočním koupání se všichni VyVolení převlékli do spodního prádla, které moderátorka Noční show do vily přinesla. Zkoušení nového spodního prádla se nevyvarovalo pláči nikoho jiného než Romany, které se prohloubil pocit méněcennosti při zjištění, že jí opět nepřišla správná velikost prádla. Po chvíli breku a utěšování se konala přehlídka, kterou si všichni VyVolení pořádně užili. Popíjení alkoholu a oslava konce vegetariánského týdne se nakonec zvrtla natolik, že jsme mohli vidět nahou ležící Lucii a sůl slízavajícího Jafara z Lucčiných bradavek.

Na našem webu jsme nyní spustili nové hlasování o nejoblíbenějšího soutěžícího vily. Pokud jste ještě nepodpořili svého favorita, můžete tak učinit zde.