VyVolení 2013: den 60 – Nikol Mirku ve vile nechce

vyvolení 2013 vyvolení online 24-10-2013 iprima

Foto: VyVolení-2013.cz

Co vše jsme mohli vidět včera v rámci 60. rekapitulačního dne reality show VyVolení 2013 na Prima Love?

– VyVolení dostali v rámci vegetariánského týdne na snídani bio-ječmen. Ačkoliv je tento produkt velmi zdravý a pro lidské tělo přínosný, velké nadšení z něho soutěžící neměli. ,,To máme snídat trávu?“ rozčilují se. Nejhůře zdravou snídani snášela Pavlína, která byla nejvíce slyšet.

– Produkce nám v tomto díle připomněla opět vydařenou scénku s Romanou na záchodě, která požadovala po Vladkovi toaletní papír. Kvůli jeho nedostatku tak produkce dodala do vily celou várku nového toaletního papíru. Situace s Romanou se nejspíš jen tak již opakovat nebude.

– Štáb vyčetl Pavlíně její opovrhované chování nad zdravou výživou, soutěžící tak musela za trest vypít o jednu dávku více bio-ječmenu než všichni ostatní VyVolení.

– Ve vile probíhala spontánní akce s názvem VODA, během které všichni VyVolení napustili vodu do všech možných nádob. Jednalo se o špatně pochopený dopis ze strany soutěžících. Nikol si již v průběhu naplňování pomyslela, zda dopis skutečně špatně nepochopili. Měla pravdu. Toto nedorozumění jim vysvětlila až Tereza Pergnerová v rámci přímého přenosu, během kterého jim nakázala, aby napuštěnu vodu spotřebovali.

Vladko si chtěl udělat z Jafara a Honzy legraci, a tak předstíral s ostatními soutěžícími na terase, že jim dorazilo konečně normální jídlo. Honza ovšem tuto habaďůru prokoul.

– Ve vile probíhal zatím nejpropracovanější ukol, který VyVolení kdy dostali. Soutěžící museli ve vile najít nejdříve trezor, a následně i číselný kód, pomocí kterého by trezor otevřeli. Ačkoliv Romana trezor našla, ti, kdo nakonec celou soutěž vyhráli byl Vladko a Nikol, kteří za odměnu dostali dvě kuřata.

– Nikol s Vladkem se chtěli o jedno kuře rozdělit za podmínky, že jim ze dvou kuřat zůstane jen jedno, tato varianta ovšem nebyla ostatními soutěžícími pochopena, a tak se všichni vyhladovělí obyvatelé vily šli urazit do velké ložnice. Největší střet měla Nikol s Pavlínou, která na základě své hrdosti kuře odmítla.

– VyVolení se na terase zbavovali stresu pomocí krabic a baseballoviých holí. Nikol přiznala, že by si na krabici nalepila fotku Romany nebo Jafara. Následně probíhala v obýváku diskuze na téma stres. Jafar prý nemá rád, když něco nefunguje, a tak se snadno rozčílí. Eva nemá ráda jakoukoliv státní instituci. Pavlina odbourává stres během, Vladko si zavtipkoval, že nervózní nikdy není, Romana naooak nevtipkovala a řekla, že je od přírody klidná, tím ovšem všechny ostatní soutěžící značně pobavila.

– Ve vile probíhalo následně osmé Zúčtování, ve kterém se VyVolení chtěli zbavit Jafara.

– Po Zúčtování dorazila do vily Mirka, která ihned Pavlíně řekla, že už Nikol nevěří, jelikož to byla právě ona, kdo doporučil Thomasovi, aby si vzal Mirku do duelu.

– VyVolení v obývacím pokoji hlasovali, zda má Mirka zůstat ve vile či nikoliv. Všichni souhlasili až na Nikol.

– Ve vile Mirka volila smraďocha vily, kterým byla zvolena Lucie. Tu tato volba velmi citově zranila a šla se vybrečet do ložnice. VyVolení následně museli jít Lucii umýt do koupelny, ani tato situace se nevyhla Lucčiným slzám.

– Jakmile se Lucie uklidnila, tak zavtipkovala na účet Jafara, kterému zalhlala, že mu smrdí nohy. Největší soutěžící vily si tak šel ještě před spánkem své nohy umýt.

– Během noci jsme viděli noční strašení Vladka, který k smrti vyděsil ležící Nikol.

To je vše z 60. dne reality show VyVolení 2013. Pokud chcete sledovat tuto show online, můžete tak v sekci VyVolení online.