VyVolení 2013: den 56 – Jsou Honza a Nikol jako Thomas a Zdeňka?

vyvolení 2013 19-10-2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Co vše přinesl 56. den reality show VyVolení 2013? Přinášíme rekapitulaci.

– VyVolení se v noci loučili s Honzou. Rozlučka probíhala ve velkém stylu, soutěžícím byl dodán alkohol, se kterým byli soutěžící mnohem více odvážnější. Jediná, kdo se zábavy nezúčastnila, byla Regína, která si šla lehnout. V největším alkoholickém opojení byl Honza, který začal odhalovat v bazénu své tělo.

Nikol a Honza spolu během celého večera flirtovali, a to i přesto, že má Honza venku přítelkyni. Nikol sice přítele nemá, ale v Noční show přiznala, že je venku někdo, koho má ráda (její bývalý přítel Gíno z Hotelu Paradise to není). Vztah Nikol a Honzy tak připomíná vztah tehdy zadaného Thomase a svobodné Zdeňky. I to je možná důvod, proč Honza vyhrál páteční duel, jejich příběh tak můžete dále pokračovat. Krátké video jejich flirtu můžete vidět zde.

– Nepřátelský vztah mezi Nikol a Evou nadále pokračuje. Obě dívky se okřikly během ležení v posteli. Vladko si myslí, že jejich nepřátelství je pouhé nedorozumění. Ani jedna z dívek s ním nesouhlasí a zachovává si svůj odmítavý přístup.

– Druhý den ráno čekala VyVolené rozcvička na trampolíně, po které následovala diskuze na téma alkoholu. Eva a Regína přiznaly, že nemají rády alkohol. Pavlína údajně pila naposledy pouze s Pepou, Lucie alkohol zásadně odmítá kvůli špatné rodinné zkušenosti, Vladko byl naposledy opilý, když pil kokosový koktejl v první řadě VyVolených. Jafar pije pouze občas, příležitostně. Nikol se poučila z nočního řádění, kdy pomočila ve vile koberec, alkoholu se tak snaží nadále vyhýbat.

– Za největší vilovou alkoholičku byla zvolena Romana, která sama přiznala, že z VyVolených nejvíce pije právě ona.

– Po alkoholovém diskuzním okénku přišel od produkce dopis se zákazem pití jakéhokoliv alkoholu. Ve vile od tohoto dne zavládne prohibice.

VyVolení měli nově vzniklou prohibici oslavit nějakou zábavnou show. Romana okamžitě skočila do bazénu v domnění, že toto je ta show, kterou po nich produkce chce. VyVolení dostali následně dopis se vzkazem od jejich fanoušků, kteří si stěžují, že je ve vile nuda a Romanin skok do bazénu právoplatně odsoudili. Dopis Romanu rozčílil, a tak začala tato vyléčená ostravská gemblerka křičet přes celou vilu s odkazem pro fanoušky, aby si reality show VyVolení zkusili na vlastní kůži a až potom kritizovali.

– V kuchyni přestala jít elektřina, a tak si VyVolení museli elektřinu sami zajistit. K tomu použili svá těla, která o sebe třeli, čímž se vytvářela elektřina, díky které si VyVolení mohli udělat oběd.

– Duelanti měli spolu před svým večerním bojem strávit poslední chvíle ve vile, a tak spolu na terase postavili malé dřevěné divadlo pro loutkové představení.

– V rámci loutkového divadla měli VyVolení zhodnotit, kdo ze soutěžících je loutka a kdo loutkař. Většina soutěžících si myslí, že ti největší loutkaři již vilu opustili. Vladko konstatuje, že nejvíce ovlivnitelní jsou Honza a Romana. Eva považuje za loutkaře Nikol. Nikol si stejnou věc myslí o Láďovi. Regína je přesvědčená, že celou skupinu vede Vladko.

– Většina obyvatel vily chtěla zpět z duelu Honzu, přichystali mu tak pro štěstí malé drobnosti do sáčku. Kus sebe dali Honzovi Jafar, Romana, Pavlína, Nikol, Lucie a Eva.

Láďa dostal věc pro štěstí jen od Romany.

– Nikol dostala od Honzy na rozloučenou růži do vlasů.

– Po duelu probíhalo spirituální rozloučení s Láďou, všichni VyVolení mu přichystali na terase malý duchovní obřad. Následně musel každý vejít do koupelny a vzkázat Láďovi do života pár rad a doporučení. Nejhůře úkol bral Vladko, který se velmi přemáhal. Láďu prý vůbec neznal, a tak nemá právu mu radit do života.

– Závěr rekapitulace patřil loutkovému divadlu, které nakonec Romana svou váhou zničila.

Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online, můžete tak učinit v sekci Kamery.