VyVolení 2013: den 53 – peníze a mimozemšťané hýbou vilou

vyvolení 2013 rekapitulace 17-10-2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Včerejší rekapitulace odrážela v pořadí 53. den reality show VyVolení 2013. Do vily vstoupili kromě dvou nových hráčů i dva mimozemšťané.

– Včerejší rekapitulace ještě zaznamenávala vilový pravěk, během kterého se VyVolení převlékli za neandrtálce a dorozumívali se pomocí skřeků. V rámci večerního úkolu měli VyVolení sebrat vrchnímu pravěkému bossovi masový kyj. Soutěžící si tak užili spoustu legrace během strategií, jak Vladkovi jeho kyj vzít.

Láďa den před Zúčtování stále řešil, kolik palců u tabule dostane. Své pocity svěřoval opět Lucii, své jediné kamarádce ve vile.

– Během toho, co byli VyVolení na terase, jim ve vile produkce zpřeházela všechny věci a odebrala veškeré jídlo. Nejhůře ztrátu jídla brala Eva, která zaječela při otevření lednice.

– Jídlo bylo VyVoleným následně vráceno, soutěžící měli díky tomuto zážitku projevit více vděčnosti a v budoucnu si jídla více vážit.

– Druhý den ráno přišel dopis, který soutěžícím nakazoval, aby se začali chovat jako ve hře o pět miliónů korun. Nikdo z VyVolených dopis nepochopil.

– Honza si zablbnul nejdříve s Romanou a následně i s Evou před spojovací místnosti, k soutěžícím se přidala následně i většina, nikdo z nich nechtěl spojovací místností odejít domů.

– Produkce poslala do vily kufřík s natisknutými pěti milióny korun (v eurech). VyVolení si s penězi hráli natolik, až jim některé skončily na střeše a museli je sundávat smetákem.

– Jednotliví VyVolení mluvili o tom, co pro ně znamenají peníze. Vladko si myslí, že důležitější než samotná fyzická podoba peněz je pocit, že ty peníze máte a můžete si jít v klidu lehnout bez starostí o živobytí.

– V rámci peněz jsme viděli první menší náznak hádky mezi Pavlínou a Vladkem.

VyVolení měli v ložnici vytvořit půlkruh a každý z nich měl říci, na co by peníze použil. Lucka by peníze dala někomu ze soutěžících, pokud by je potřeboval například do nějakého podnikatelského plánu. Pavlína by dala velkou část rodině a své nemocné mamince, Eva svým právníkům, Láďa své rodině, Romana do podnikání, Vladko do sebe, Honza na bydlení, Nikol by si koupila byt a každému z VyVolených by něco malého koupila, s Honzou by tato soutěžící jela k moři. Vladko přiznal, že by raději ty peníze podpálil, než aby je daroval své rodině, čímž si vysloužil přezdívku ,,Lakomec vily“.

VyVolení si v rámci natisknutých peněz v průběhu celého dne hráli, Nikol tajně vzala Vladkovi všechny jeho peníze, čímž pobavila Evu.

– Do vily vstoupili ufoni v podobě převelečené Evy a Lucie. Ufoni se učili vilovému jazyku a základům lidského života jako je rozmnožování, sebeláska či nevěra.

– Po ufonské návštěvě VyVolené už čekaly důležité chvíle, a to v podobě sedmého Zúčtování, ve kterém zvolili Láďu jako toho, s kým již nechtějí žít ve vile.

– Po Zúčtování vstoupili do vily dva noví hráči Jafar a Regína.

Dnes nás čeká den Výzvy, ve kterém se dozvíme, koho si Láďa vezme do duelu. Pokud chcete vidět tipy televizních diváků, přejděte do článku zde.